PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Grunty ANR przejmowane przez obcokrajowców na skalę dotychczas niespotykaną. Tak się dzieje w zachodniopomorskiem.

Rolnik123, 2012-02-21 01:28:59

Jest to głupia ustawa wbrew interesom narodowym. Jak powiedział Pan Minister w programie Tydzień przed wyborami ,, dzierżawców jest niewielu a drobnych gospodarstw kilka tysięcy, a z rodzinami stanowią poważny elektorat i prawdopodobnie to wpłyneło na niezły wynik wyborczy PSL. Kraj, prawa ekonomiczne, zdrowy rozsądek nasi politycy mają w d...., liczy się tu i teraz! Ważne jest aby jak najwięcej stanowisk obsadzić swoimi ludźmi! Mam propzycję aby głosami koalicji przeprowadzić ustawę, żeby stanowisko proboszcza było obsadzane przez koalicjantów. Jest to stanowisko administracyjne i nie musi go piastować osoba duchowna? Do posługi duszpasterskiej byli by wikariusze? Aile stanowisk do obsadzenia swoimi ludźmi?
Nie chcę być złym prorokiem ale zbliżamy się do katastrofy i to dzięki elitom politycznym.

Krzak, 2012-02-17 08:29:10

Poseł Katulski: W związku z powyższym proszę o informację czy Pan Minister przewiduje nowelizację ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa tak aby nie wpływała ona w sposób krzywdzący na sytuację dzierżawców rolnych?
Min. Sawicki: Nie

RoZy, 2012-02-15 13:56:26BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

LOKIZOM jak nie skosisz to po czym zasiejesz rzepak .ja musze prędzej skosić pszenice

barts

Dlatego napisałem że ilość łuszczyn jest trudna do oszacowania, ale nie przyjmuję plonu rzędu 2-3 tony, co do mtz raczej nie będzie...