PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A co z rentą zdrowotną stałą,dlaczego rolnik dostaje ją co 3 miesiące,to kpina aby chory rolnik dostając 570 zł/co 3 miesiąc,a co z pozostałymi miesiącami.Za co ma kupić drogie lekarstwa reumatologiczne i neurologiczne.To naprawdę skandal,aby rolnik,który stracił zdrowie na gospodarstwie,pracując od dziecka,dostawał renty stałej takie psie grosze.Co na to P.Pawlak i P.Premier,a wie chociaż,jak traktuje się chorych rolników.Rząd opływa w dostatek,że nie wiedzą co robić z kasą,a rolnik nie wie jak ją rozdysponować,bo albo opłaci wszystkie rachunki,albo zaniesie do apteki na niektóre lekarstwa.Najwyższy czas,aby Pan Pawlak dowiedział się jak biedują rolnicy.

Krysta, 2012-03-13 16:55:30

Pawlak wiedział co robi, jak namówił Donalda na waloryzację kwotową.Podwyższył emerytury krusowskie rolnikom o kwotę wyższą niż wynikałoby to z waloryzacji procentowej oraz podwyższył renty strukturalne unijne o kwotę wyższą nawet dwukrotnie niż wynika to z przyjętej przez rząd waloryzacji kwotowej.Ma chłop głowę nie od parady.Ja oczekuję na podwyżkę o 149,10 pln, która moim zdaniem, w świetle podpisanego przez Komorowskiego "gniota sejmowego", należy mi się jak psu kość. Pozdrawiam wszystkich emerytów i rencistów rolnych.

bosy1950, 2012-02-29 18:18:30

renta strukturalna wynosi tez 150% emerytury podstawowej, jak masz 210 to sie ciesz, że sie załapałeś...
przy każdej rewaloryzacji renta strukturalan podnosi sie o 150 % lub 210%

rolnik, 2012-02-20 20:31:21

A co z rentą strukturalną rolniczą ?Renta ta wypłacana jest ze środków UE i jej stawka musi wynosić 210 % minimalnej renty .Jeśli takowemu rolnikowi wypłaci się tylko 71 zł rewaloryzacji zostanie złamana podstawowa zasada która obowiązuje w całej UE . Jak wiemy te 71 zł jest nie zgodne z polską konstytucją o czym wszyscy wiedzą i puki co nie protestują a jeśli nawet to w polskim grajdole nawet jak dojdzie do nadużycia to można zamieść pod dywan i basta ale z UE już tak nie jest ,tam wszystko musi się zgadzać i co będzie jak UE nie zechce zrobić wyjątku i będzie domagać się by rolnicy podlegający takowej rencie otrzymywali te 210% czyli nie 71 a 150 zł rewaloryzacji ?

konstruktywny, 2012-02-20 13:05:58BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre...

lokizom

Na yr.no wracają mrozy ale np. 31 marca ma być ok. 5 stopni a 1 kwietnia już 20. Także czuć powoli wiosne, narazie tylko w zapowiedziach