PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W Wielkopolsce to zwiazki sa , ale siedza na kanapach i w kieszeni prezesow wiwlkich gospodarstw i spolek z wlasnoscia skarbu panstwa.A co tam robia , ano ustalaja jak im jeszcze bardziej pomoc w dzialaniu . Rolnik to dla nich sztuka potrzebna na czas wyborow!!!

OBSERWATOR, 2012-02-28 10:28:28

A z kolei gdzie są związki w Wielkopolsce?? Tu jest wszystkiego najwięcej, najwięcej się sieje, najwięcej się zbiera i hoduje, a nie ma kto tego wspierać.

RR, 2012-02-27 22:19:40

u nas we wsi jest pewna rodzinka od seniora do juniora w PSL każdy kto ich zna potwierdzi że od zawsze działają na szkodę rolnika i na szkodę wsi z nikim nie gadają ,na ostatnich dożynkach staremu przyznali medal ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA ,synalek był wybrany do izb rolniczych na delegata na walne zebrania ,złapali pijanego wyżucili,ale z wójtem sitwa to wszystkie ochłapy są dla nich np.dwa spisy rolne po 5000zł.wszystkie wybory siedzą w komisjach,młodsze towarzystwo opanowali staże w gminie ciągnące się latami ,stary ziomal mirek pawlak na weselu się bawił to i stanowisko się dla wnuka znalazło w straży państwowej ,no to jeżeli wszystkie związki tak działają w podobnym stylu to trzeba się z tego kraju wyprowadzić.

powiat włoszczowa, 2012-02-26 21:59:32

A gdzie są związki w świętokrzyskim co bronią rolników czyżby spali tak dobrze im się wiedzie chyba czas na porządne zmiany i nie których z tych wspaniałych stołeczków usunąć

wies, 2012-02-26 17:53:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wrocław rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jak zacznę liczyć to się okaże że lepiej będzie wydzierżawić za 2,5 :(  

jarki

Pytam z ciekawości bo yamato zawsze zamieniałem na tebu+topsin    2 godziny temu, przem napisał: @jarki wg...