PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • lolek 2012-02-27 15:47:24
  Zamiast mieszać ludziom w głowach dochodem rozporządzalnym nie lepiej podać jaki jest dochód całkowity dla rolnika , przecież dochód rozporządzalny jest wyliczony z dochodu całkowitego więc dlaczego ten nie został podany w artykule ?
  Bo 40 % brzmi gorzej niż 70 % dochodu miast więc jak w komedii "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz " gdzie został wyliczony czas oczekujących na naprawę w warsztacie gdzie na stratę 2 koma 8 %jeszcze sobie pozwolić ale na 100 % to już nie tak i tutaj trzeba przedstawić że rolnicy mają poziom życia niższy tylko o 30 % a nie jak rzeczywiście o 60 % .To może jeszcze wliczyć do tego wszystkiego promieniowanie słoneczne które ogrzewa ziemię a następnie za żądać by rolnik zapłacił akcyzę od pobranej energii ze słońca doliczyć mu od tego dochód .
 • niki 2012-02-27 14:56:32
  procenty procenty procenty - to tylko dane statystyczne a statystyka jest jak polityka - jak zinterpretujesz taki masz wynik.


  TYLKO PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ DA NAM RZECZYWISTY OBRAZ DOCHODOWOŚCI W ROLNICTWIE!!!
  a nie jakieś smieszne wyliczenia robione przez panstwowych urzędników.
  Po prostu to co zarobiłem minus koszta jakie poniosłem a nie średnie wyliczane o jakieś cuda bez uwzględnienia kosztów rzeczywistych

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.86.89
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!