PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

bo wszędzie pracują barany

westy, 2012-11-09 15:41:55

Takiego bezprawia jakie jest uskuteczniane w Agencji we Wrocławiu to swiat nie widział. Wogóle nie znaja sie na niczym. Figurant dyrektor z Jeleniej Góry winien z Hukiem być wyrzucony wraz z zastępcą. Pnowie z ABW i NIK czas najwyższy tych darmozjadów rozgonić. Brak wiedzy i kompetencji

waldek, 2012-11-08 19:42:38

W moim odczuciu w Instytucji tej jest przerost administracji. Należało by zadać pytanie jakie są koszty ARiMR, ile to % w stosunku do wypłacanych pienędzy? Są okresy kiedy w biurach powiatowych mają dużo pracy zwłaszcza w okresie przyjmowania wniosków, ale są okresy kiedy nie mają co robić. Proszę się przejść po korytarzach i zobaczyć jak ciężko Pracują? Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze brak kompetencji. W wielu przypadkach pracownicy stawiają beneficjentom wymagania w/g własnego uznania nie wynikające z żadnych przepisów. Stanowiska w ARiMR były i chyba są dobrze opłacane wobec czego zatrudniano ludzi w/g kumoterstwa a nie w/g umiejętności. Dla kadry kierowniczej ARiMR stanowi również dodatkowe źródło dochodu poprzez kursy i szkolenia organizowane przez firmy zewnętrzne, gdzie wykładowcami są pracownicy ARiMR, a firma dostaje z tej samej Agencji pieniądze na szkolenie. Ręka rękę myje, i wik syty i owca cała. Kompetencje pracowników oceniam na 10-30% a reszta to darmozjady. System rozbisurmanił rózne Agencje, a ich istnienie w wielu przypadkach jest wątpliwe.

Jan Krzak, 2012-03-06 08:14:06

A to maja nagrode za nadgorliwosc w terenie.Jedna prawda panowie i panie inspektorzy - wyscig szczurow nie poplaca!!!!

OBSERWATOR, 2012-03-05 22:09:46

No, no, do czego to dochodzi? Już nie tylko rolników okradają ale nawet biurokratów. Przynajmniej jest mi mniej przykro, że biurokraci bezpodstawnie okradli mnie całkowicie z płatności obszarowych za 2005 rok. Teraz sami posmakują jak to boli.
Mnie w tym wszystkim najbardziej przeraża ogrom bezprawia. Należnych dopłat nie odzyskałem nawet na drodze sądowej. Łącznie z kosztami sądowymi poniosłem stratę w wysokości 30 000 zł, licząc po cenach z 2005 roku.

JK, 2012-03-05 20:47:34

Okradaja nie tylko nas rolników ale takze własnych pracowników. To skandal! Tak źle to nawet za najgorszej komuny nie było jak jest teraz za obecnych rządów koalicji, miłościwie nam panujacej.

rolnik, 2012-03-05 19:54:05BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

@miwigos Ja też aż tyle nie łączę. Grzybowke i skracanie robię osobno

Piotr246

Jeżeli decydujem się na uprawy roślin i warzyw na szeroką skalę to warto skorzystać z usług jakiejś agencji. Myśleliście o Agencji nasiennej?...