PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No i wlasnie ''warszawka'' kupi te ziemie bo oni maja kase, a po 2016 roku dobrze ziemie sprzedadza obszarnika z uni , bo tam u nich to niema juz co kupowac.I nastapi co ? V - cichy rozbior Polski z udzialem polskiego rzadu!!!!

OBSERWATOR, 2012-03-12 22:31:27

Ciekawe komu chcą wypowiedzieć,czy tylko szum robią bo z tego co słyszę to większość dzierżawców z naszego terenu nie ma zamiaru oddawać tych 30%,no chyba że tym co się kończą umowy, szkoda bo by się ziemia przydała, no ale zobaczymy ale wydaje mi się, że jeszcze Państwo Polskie dołoży do tej ustawy suma odszkodowań za ingerencje w umowy okaże się wyższa niż przychód ze sprzedaży, ustawa powinna zakładać sprzedaż ale po zakończeniu poszczególnych umów, a te które obowiązują powinny być do końca zrealizowane bo różne czasy były gdy były podpisywane i niezbyt dużo chętnych było no ale wszystko się zmienia. A po 2013 gdy kredytów preferencyjnych zabraknie całkiem to tak czy owak mało się będzie sprzedawało no chyba, że ustawa wejdzie co "warszawce" pozwali kupować bez uprawnień.

rolnik 160ha z pomorza, 2012-03-12 20:10:10

A co polakom wyższe składki i podatki,paliwo do tego mniejsze dopłaty.A zagraniczne spółki obszarnicze już zacierają ręce.No i zwolnienia z podatku na nich czekają!A my nawet na kuroniówkę liczyc nie możemy.Bo nasze władze mają nas serdecznie w d.pie!!!

Krzysztof, 2012-03-12 18:52:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...