PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

GMO w wielu dziedzinach - owszem, ale do jedzenia - niekoniecznie.
Prof. Szyszko to nie tylko studia skończył, ale i wielu wykształcił... Ciebie nie, Krzaku, nieprawdaż? Widziałbyś więcej, a i więcej słuchał i myślał, a nie tylko ustawiał innych po kątach.

Jaś, 2012-03-19 09:06:47

Najpierw niech panie i panowie posłowie się nauczą podstaw genetyki, żeby wiedzieli cokolwiek co to jest GMO. Ze wszystkich wypowiedzi widać, że nie mają zielonego pojęcia o czym mówią. Potrzebne jest im kilka przynajmniej wykładów na temat podstaw. Obecnie GMO jest wykorzystywane w wielu dziedzinach życia z dobrymi efektami. Nic już nie powstrzyma rozwoju tej dziedziny nauki. W oczach przeciwników GMO widać i słychać TĘSKNOTĘ ZA ROZUMEM! Ubolewać można tylko, że mamy tak mało rozgarniętych przedstawicieli w organach decyzyjnych kraju. I podobno nawet niektórzy studia pokończyli?

Jan Krzak, 2012-03-19 08:38:29

Zgadzam się, Polska powinna być wolna od GMO. Badania na szczurach wykazały, że te w 4tym pokoleniu po spożywaniu GMO były bezpłodne. U człowieka tak szybko nie sprawdzimy...

rolnik z łódzkiego, 2012-03-15 23:53:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

agnieszkadz

Witam wszystkich! Co myślicie o kupowaniu nasion kukurydzy przez internet? Boicie się, czy jednak jesteście za?

biedron

pytanie trochę z innej beczki: ile razy najlepiej owijać balot słomy siatką? na ile w przybliżeniu balotów 1,2 m wystarczy siatka 2000 m?