PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Oj Jaśku nie marudź że prosowianka jest aż takim problemem bo sam sieję kukurydzę od 20 lat i bez GMO sobie z prosowianką radzę .Straty jakieś są ale nie aż takie by stosować GMO .Omastnica jest pretekstem dla leniwych którzy chcą jednym zabiegiem orania pozbyć się resztek pożniwnych .Najpierw cwaniak kupuje pług za 60 000 zł by przykryć słomę a potem narzeka że się prosowianka utrzymuje .Osobiście zalecam mulczarkę do rozdrobnienia a potem przykryć pługiem jaki jest w gospodarstwie bo wtedy nawet stary grudziądz da radę .Idealne jest rozwiązanie gdy ciągnik posiada TUZ z przednim WOM wtedy mulczarka na przód i prosowianka nie ma szans .

Rolnik Kaźmirz , 2012-03-24 07:16:54

A co Panie Ministrze z interesem rolników, którzy ponoszą straty z powodu omacnicy prosowianki i nie maja jej jak zwalczać. Ten zakaz kukurydzy MON 810 jest polityczny, a nie merytoryczny. Miód jest tylko pretekstem.
Mamy nadzieję, że pokaże Pan wyniki analiz miodu i obecność w nim pyłku kukurydzy. Przy okazji, a co z zawartością metali ciężkich, antybiotyków, alergenów z pyłku roślin i wszelkich innych zanieczyszczeń w miodzie. A w jeśli chodzi o zakaz MON 810, to prezent dla GrinPisu i działanie przeciwko polskim producentom kukurydzy.

Rolnik Jaśko, 2012-03-24 00:20:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...

Pałuczanin81

Gdzie ja wspólnika bym znalazł-jak wszyscy tylko czekają na moją plajtę!Podepczę KURKĘ