PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Widzę ze przeciwnicy polskich produktów się uaktywnili tutaj. Pewnie konkurencja:) Ale to taka natura - obrażać kiedy się nie zna sytuacji. Polski mlekomat to produkt firmy, która działa na rynku od kilkunastu lat. Do firmy można przyjechac, zobaczyć jak produkuje sie mlekomat, jak działają.. Wiem, bo zamówiłem, teraz sprzedaję w nim mleko. Ludzie, nie obrażajcie innych bo to świadczy tylko o was. A podpalić można wszystko jak ktoś zechce... Pozdrawiam konkurencję polskiego producenta, obrażaniem nic nie zdziałacie!!

Mezonin, 2012-07-30 14:59:54

najlepsze prosto od krowy mieszczuchy powinni raz na dwa dni przyjeżdzac na wieś i wydoic sobie krowe świeżym gnojem po oddychac

ukasz, 2012-05-21 15:32:26

Mlekomaty z techno serwisu!??? lepiej uważaj co polecasz, takie super jakości mlekomaty, ze aż płonął!! W Sochaczewie stały 2 i pewnego dnia jeden się sam zapalił!!! jakość absolutnie niegodna polecenia!!! czysty szmelc!

Dżozef, 2012-05-21 14:28:40

"jak dbasz tak masz"- wiadomo, że do mlekomatu daje się najlepsze mleko, bo złej jakości nawet "mieszczczuchy" nie kupią -z resztą niech chociaż mogą dobre mleko kupić bo w sklepach wszystko takie oszukane. Jasne, że mleko jest świeże nawet 72h jak jest odpowiednio przechowywane ale to chyba przepisy każą dowozić codziennie. z resztą na dłużej nie wystarczy mleka w zbiorniku.

Bodzio, 2012-05-18 12:54:18

"Mleko dowożone codziennie" to chwyt marketingowy dla odbiorców, czyli mieszczuchów. Oni nie wiedzą, jak często mleczarnia odbiera mleko od producenta. Jak widzą, że pod mlekomat cysterna podjeżdża codziennie, to jest to dla nich certyfikat świeżości. Coś jak umazane kupą jajka.

dżony, 2012-05-17 11:34:34

ciągle słyszę że mleko dowozone jest codziennie. czemu musi być codziennie jeśli mleczarnia odbiera co 2 dni.

arszczecin, 2012-05-17 11:19:38

Techno Serwis?! nawet nie wspominaj! takiego chłamu jeszcze w życiu nie widziałem! kumpel zobaczył mlekomat na targach- nie Techno Serwisu bo ci się nawet nie pokazują! Chciał przyoszczędzić na maszynie kupił mlekomat z Rybnika i odtąd ma same problemy! zero serwisu, jakość do niczego!
Teraz rwie włosy z głowy dlaczego nie kupił porządnego mlekomatu jaki widział w Elblągu..

Zdzisław, 2012-05-17 08:35:44

warte polecenia są mlekomaty polskiego producenta, firmy Techno Serwis z Rybnika
www.mlekomat.info

polecam

Lukasz, 2012-03-20 09:42:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81  Przecież od dłuższego czasu piszę że ziemia była tak nasączona że zamarzła jak lód  

jarki

Ja jestem przerażony tymi z mokradeł  Dziś ciągnąc za rośliny te właśnie się urywają jakiś 4-5cm poniżej szyjki  Tam widocznie...