PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jeżeli,ktoś z Państwa wie o tego typu nieprawidłowościach to zachęcam do kontaktu z Panią Jaworowicz,tam często Jej gościem jest Pan Europoseł Wojciechowski,prawnik i były Prezes NIK ,fachowiec w tych sprawach,który chce i umie pomóc.

gość, 2012-04-01 11:39:52

Bardzo dobrze sąsiad jezeli masz dowody trzeba je upubliczniać,prokuratura umarza zwykle postępowanie,góra arimr co by nie było stoi murem za swoimi nepotyzm,dopiero sądy uczą ich rozumu.
Arimr zaczyna przegrywać procesy,rolnicy nie są już tacy ciemni.
Ja mam 15 ha ciężko tyram i przez 7 lat otrzymywania dopłat dostałem ich 40 tysięcy łącznie a urzędnik arimr robi jednorazowy przekręt na 80 tys!!!!!!!!!!

gościo, 2012-04-01 08:47:04

oj sąsiad, będzie grubo hehe
wiesz że twój ip mogą znaleźć? że cie mogą namierzyć. wiesz że w internecie nic się nie ukryje. no chyba że masz kradzioną komórkę i zaraz ją wyrzucisz??
nie pisz w internecie, daj to prokuraturze, zawiadom górę armiru itp. tak cię stukną za pomówienia

son siad, 2012-04-01 00:05:01

W Biurze Powiatowym ARiMR w Poznaniu kierownik Biura Henryk Rosołek za wiedzą Dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Piotra Łykowskiego
od 2007 roku do dziś włącznie UMOŻLIWIA "dzikiemu lokatorowi" (142 ha gruntów ornych) mecenasowi radcy prawnemu Stanisławowi Leszczyńskiemu z Gdańska , pełnomocnikowi Krystyny Sztajkowskiej Leszczyńskiej lekarzowi pediatrze 24H" WYŁUDZANIE setek tysięcy zł dotacji UPO i JPO na SFALSZOWANE - fikcyjne dokumenty dzierżawy , jako tytułu posiadania zależnego i na oświadczenia nieprawdy prowadzenia prac uprawowych ( prowadzonych tylko na papierze).

sąsiad, 2012-03-31 23:26:08

i gdyby Pani Dyrektor miała odpowiednie kwalifikacje zawodowe do pełnienia funkcji to by nie było tego w Agencji co jest i co wyszło-po prostu brak nadzoru!!!!!!

gość, 2012-03-26 15:29:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Niechcacy wprowadziłem w błąd nie miało być w % tylko o jeden rząd wielkości mniej czyli promil

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...