PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

to samo jest z warzywami i owocami u nas przepisy a markety z poza UE sprowadzają pryskane środkami jakie tu były w latach 60

jarki, 2012-04-02 20:38:43

Skoro możemy używać do przetwórstwa a nawet do bezpośredniego spożycia ,jajka wyprodukowane poza Unią bez "dobrostanu",to o co tu właściwie chodzi w tej naszej niby Ekologicznej Europie...?? Możemy jeść syf ,jeśli nie widzimy jak jest produkowany??
Takiego zakłamania nie było nawet za czasów tzw.komuny..... A za wszystko zapłaci konsument z głodowej pensji lub emerytury!!!

Drobiarka z Małopolski, 2012-04-02 19:31:20

Tak jak z eksporterow miesa wieprzowego stalismy sie dzieki uni importerami ,to tak samo staniemy sie importerami kurzych jaj. Poprostu unia z Polskich chodowcow nie wazne juz jakiego gatunku zwierzat robi sobie za pozwoleniem tych baranow w rzadzie - ""JAJA"".

OBSERWATOR, 2012-03-28 22:52:03

Popier.... Unia strzeliła sobie we własne kolano i nadal strzela . " Nie można dobrostanem zablokować importu " , ale można wykończyć unijnych producentów jaj poprzez zmuszanie do drogiej produkcji . Jak tak dalej będzie to UNIA musi pierdyknąć ., wykończą nas tańsi producenci bez dobrostanu . Pójdziemy na garnuszek do Chińczyków i południowej ameryki

dziadek, 2012-03-28 22:03:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81 Roślina energetyczna na opał szybko rosnąca ? 

Marecki

Jeśli do ochrony przed takim wiatrem, to na pewno nie idź w kierunku lasu. U siebie do tej pory widzę efekty tamtej nocy.