PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jeśli Minister Rolnictwa utajnia takie dane i sąd przyznaje rację pszczelarzowi, to świadczy o tym, że Ministrowi nie zależy na dobrostanie polskiej wsi. Więc w czyim interesie działa ta instytucja za kadencji Marka Sawickiego???

Kocham pszczoły i fascynuje mnie miód - to nasz narodowy skarb - dbajmy o niego, walczmy o pszczoły!

Paweł, 2012-04-23 21:22:05

NAJLEPIEJ UTAJNIĆ, ZASŁONIĆ SIĘ USTAWA O OCHRONIE DANYCH, TAJEMNICY PUBLICZNEJ. ŚWIETNY SPOSÓB NA UKRYCIE "SZWINDLI" I BRUDÓW. TERAZ ZNAKOMICIE UDAJE SIĘ TO Z BEZPOŚREDNIMI DOPŁATAMI OBSZAROWYMI, ONW, UZUPEŁNIAJACYMI. CWANIACY ZGŁASZAJĄ NIE SWOJE GRUNTY, TRWAŁE UŻYTKI ZIELONE I DORABIAJĄ SIĘ FORTUN. A ZWYKŁY ROLNIK WŁAŚCICIEL NAWET NIE OTRZYMA ODPOWIEDZI. KIEDYŚ MOŻNA BYŁO PRZYNAJMNIEJ WYSOKOŚĆ DOPŁAT SPRAWDZIĆ W INTERNECIE. TERAZ TO TAJEMNICA CHRONIĄCA CWANIAKÓW I TYCH CO MAJĄ "UKŁĄD" GDZIE TRZEBA...............PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI, ZWŁASZCZA Z DOPŁAT BEZPOŚREDNICH UZYSKIWANYCH PRZEZ ROLNIKÓW "Z MARSZAŁKOWSKIEJ". CIEKAWA SPRAWA ANR NIE WYMIENIA SIĘ DANYMI Z ARIMR CO DO DZIAŁEK ZGŁASZANYCH DO DOPŁAT, CHOCIAŻ TO TEN SAM RESORT. ANR DAJE SIĘ OD 2004 r. ROBIĆ NA "SZARO" ( GRUNTY ANR CWANIACY ZGŁASZAJĄ O DOPŁATY BEZ TYTUŁÓW PRAWNYCH) , ALE CZY TO KOGOŚ INTERESUJE? NIC DZIWNEGO, ŻE MAMY KRYZYS, JAK JEST PRZYZWOLENIE GÓRY NA TAKIE PRAKTYKI, JAK MOŻE BYĆ DOBRZE? ZA CO SZEFOWIE ANR , ARIMR, ARR DOSTAJĄ PENSJE i TO WIELKIE?

zdegustowany rolnik, 2012-04-23 18:18:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.