PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

co do zdrowego rozsądku to powiem tak
przed laty jak pryskałem rzepak nurellkę{fosforoorganiczny}to pszczelarze byli zadowoleni,wycofano ją .
następnie mospilan{neonikotynoidy} jak usłyszał pszczelarz był w niebo wzięty.
teraz też źle to w końcu chodźcie po polach i zbierajcie robale jak za prl-u stonkę !!!
zobaczcie kolejny bezsens calypso{tiachlopryd} ma rejestrację w sadach w jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, śliwie, porzeczce czarnej {przecież tam ciągle coś kwitnie} natomiast w rzepaku nie
ale po dodaniu deltametryny =proteus i za duże pieniądze rolnik może nim pryskać rzepak

jarki, 2012-04-25 11:11:09

Panie i Panowie!
Wymiar sprawiedliwości w Polsce=wymiar niesprawiedliwości. Przecież to jest mafia sądowniczo-prokuratorska. Ich niezawisłość doprowadziła do tego, że mogą stosować bezprawie nie ponosząc żadnych konsekwencji, ani służbowych, ani finansowych. Takiego bezprawia nie było nawet za poprzedniego systemu. Wtedy przynajmniej szukało się paragrafu, a teraz można bezkarnie ludzi gnoić. Nawet chyba mafia włoska nie ma takiej swobody jak polska mafia sądowniczo-prokuratorska. Na straży tych mafijnych przywilejów stoją samorządy prawnicze. Statuty tych organizacji zabraniają najczęściej wewnętrznej krytyki.
I jeszcze, żeby było ciekawiej ta mafia jest utrzymywana z naszych podatków. Nie płacą żadnych składek emerytalnych i zdrowotnych, mogą wcześniej przechodzić na emeryturę itd. Może to całe towarzystwo trzeba by rozgonić i od nowa organizować na zdrowych zasadach. Nie może i nie powinno być tak aby te ,,święte krowy" nie miały zadnego nadzoru!

Jan Krzak, 2012-04-25 09:51:10

To jest Polski wymiar sprawiedliwości , właśnie! Przecież nikt mu nie zarzuci opieszałości, jest wręcz upirdliwie perfekcyjny! Tylko pytam Panowie sędziowie: Czy jesteście od sądzenia , czy od gruch zbijania? Przychodzicie na rozprawy nieprzygotowani! Przygotowujecie się podczas rozprawy, a czasem nawet nie! Co udawadniacie tym coście zroboli wobec Kasztelana!? Że jesteście spadkiem po jedynie słusznym systemie! Ni stoicie za prawdą , tylko za tym co się Wam wydaje najdogodniejsze! Jeszcze przyjdzie czas ,że młode pokolenie Was wychrzani na emeryturę! Oby nie tę, która dzisiaj Wam się należy!

zielony, 2012-04-24 21:13:25

Może można by wspomóc jakoś pana Tadeusza?

senkiwaka, 2012-04-24 21:10:03BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)

Pałuczanin81

To zapraszam-jestem w środku Polski