PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Lewy jest dobry ciekawe z jakich stron Europy pochodzi i kim się czuje. Bo na pewno nie czuje się Polakiem, nie broni naszych interesów. Kogo reprezentuje ów jegomość i kto mu płaci?!!!!!!!!!!!!

Brrr, 2012-05-02 20:16:35

przecież to widac ze on jakiś lewy jest

ukasz, 2012-04-26 11:34:42

Tylko ów lewandowski prominentny polityk Platformy Obywatelskiej pod koniec ub. roku czyli wtedy kiedy juz probowano zmieniac przepisy i kiedy Polacy zaczeli walczyc aby tych zmian nie bylo to na spotkaniach z przedstawicielami osob z branzy mowił, ze nic sie nie zmieni bo on o to juz zadba, organizujecie sie spokojnie do 2013 r. tak do spolki z komisarzem ds. rolnictwa serwowali polskim rolnikom bajeczki, czyli zwyczajnie klamali. Teraz widac argumentacja jest zgola inna... czyli prawdziwa. A tak naprawde w tej UE g... znaczymy, bo jesli nie potarfimy obronic 100 czy 200 ml euro to niby jak w przyszlym budzecie na lata 2014-2020 mamy wywalczyc 80 mld euro? Tusku - codziennie chwalisz sie tym jaka to niby pozycje mamy w UE, jak nas tam szanuja, powazaja, jakie to ty masz super kontakty z europejskimi przywodcami.... w praktyce te kontakty pozwalaja na bezskuteczne i ciche siedzenie pod stolem na ktorym serwuja smakowite dania.... jestesmy w karcie dan i czekamy na obgryzione i obslinione przez bogatych kosteczki.

maja, 2012-04-26 11:25:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm