PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Bardzo się cieszę z tego artykułu i jak sądzę ktoś wreszcie załapie , że jest to jeden z podstawowych elementów regulacji obrotu towarowego na rynku polskim. Pierwsze opracowanie dotyczące logicznego obiegu towarowego większości produktów rolnych , próbowałem wprowadzić w czasach kiedy AWS sprawował władzę , ponieważ sama Giełda towarowa wymusza powstanie struktur , które w dalszym ciągu nie istnieją na polskim rynku towarowym . Projekt wówczas proponowany był oparty na funkcjonowaniu Alsmirskiej Giełdy Kwiatowej (Holandia). Całość opracowania było archiwizowane na dyskietkach. Pochodną tego systemu stacjonarnego aktualnie jest system on-line , przyśpieszający operacje i wyzwalający istotny mechanizm monetarny , że pieniądz zaczyna pracować przed tym jak towar się rusza i na poziomie podstawowym jest możliwość zdjęcia nadwyżek produktu z rynku , zabezpiecza bezpieczny dochód producenta i w oparciu o Ustawę o Spółdzielniach Socjalnych zagospodarowuje bezrobotnych z Makrostruktury wiejskiej. Niestety wymaga wielu zmian o narzędzia które aktualnie są wykorzystywane przez inne struktury dla potrzeb własnych a nie mających nic wspólnego z kontrolowanym obiegiem towarowym. Tyle lat zmarnowane.
Jak się domyślam w Warszawie powstaną koncepcje które nie wiele będą miały wspólnego z zastosowaniem rozwiązań belgijskich czy holenderskich , poza zegarem.
nedpoams@op.pl

nedpolams@op.pl, 2012-06-21 08:27:26BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jestem zwolennikiem szybkiego podania caryxu już na czwarty liść  Później można spokojnie przy okazji jakiś tebu dorzucić dla...

jarki

    Jakby tak bioasekurować tą całą hołotę-decydentów