PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Bardzo się cieszę z tego artykułu i jak sądzę ktoś wreszcie załapie , że jest to jeden z podstawowych elementów regulacji obrotu towarowego na rynku polskim. Pierwsze opracowanie dotyczące logicznego obiegu towarowego większości produktów rolnych , próbowałem wprowadzić w czasach kiedy AWS sprawował władzę , ponieważ sama Giełda towarowa wymusza powstanie struktur , które w dalszym ciągu nie istnieją na polskim rynku towarowym . Projekt wówczas proponowany był oparty na funkcjonowaniu Alsmirskiej Giełdy Kwiatowej (Holandia). Całość opracowania było archiwizowane na dyskietkach. Pochodną tego systemu stacjonarnego aktualnie jest system on-line , przyśpieszający operacje i wyzwalający istotny mechanizm monetarny , że pieniądz zaczyna pracować przed tym jak towar się rusza i na poziomie podstawowym jest możliwość zdjęcia nadwyżek produktu z rynku , zabezpiecza bezpieczny dochód producenta i w oparciu o Ustawę o Spółdzielniach Socjalnych zagospodarowuje bezrobotnych z Makrostruktury wiejskiej. Niestety wymaga wielu zmian o narzędzia które aktualnie są wykorzystywane przez inne struktury dla potrzeb własnych a nie mających nic wspólnego z kontrolowanym obiegiem towarowym. Tyle lat zmarnowane.
Jak się domyślam w Warszawie powstaną koncepcje które nie wiele będą miały wspólnego z zastosowaniem rozwiązań belgijskich czy holenderskich , poza zegarem.
nedpoams@op.pl

nedpolams@op.pl, 2012-06-21 08:27:26BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Eee tam stracić to ja mogę resztę włosów Żydzi na trinity piszą BBCH 12-14 W ogóle nie wiem czy to dobry pomysł bo pendimetanine w pszenicy A...

men2face

@thug jeszcze troche a @jarki cały autorytet agrochemiczny na forum straci:-)

thug

@thug Czyli chcesz powiedzieć że dff pendimetanine i chlorotoluron Też byś dał na szpilkę w pszenicy ? a dlaczego nie