PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Z uni europejskiej nie zrobimy "zielonej wyspy ", w miejsce produkcji rodzimej wejdzie towar gorszej jakosci z Ameryki Polnocnej i Poludniowej .Nie wiem komu i czemu ma to sluzyc.I tak jak stwierdzil "dziadek" nalezy dopilnowac aby sie tak nie stalo to wowczas bedzie to mialo jakis sens.

Obserwtor, 2012-05-19 23:43:03

Panowie nie patrzcie pod nogi a na widnokrąg, patrzcie globalnie na rolnictwo Europejski Zazielenienie wpłynie korzystnie na rolnictwo. , szczególnie na tych co ekstensywnie produkują . Siedem % zazielenienia to siedem procent wyłączenia z intensywnej produkcji . , to otyle mniejsza podaż produktów (surowców) rolnych, Kryzys to nie brak produktów a ich nadmiar. .Macie przykład w tym roku z ziemniakami . Tylko należy dopilnować aby na miejsce niewyprodukowanych produktów nie napłynęła żywność z poza Eurolandu

dziadek, 2012-05-16 23:13:46

Więc muszę wtrącić parę groszy od siebie, co myślę o Tych Pseudozbawcach Komisarzach i ich wizjach ekologi(zapewne po amsterdamskim zielsku!!! ).Teraz na poważnie, przyszedł czas aby wykończyć europejskie rolnictwo. To nie ważne na czyjej smyczy biegają Państwo Komisarze z PE w imię wielkiej idei jaką jest ekologia(kolejna brednia którą próbują Ci wbić do głowy,jak atak na WTC ,Al-kaida i Teroryzm) małymi krokami dopinają swego!. Jak zawsze wszystko kręci się tylko o to:?$......!!!

sprawiedliwyostatni, 2012-05-16 21:10:24

A zagnać tą całą hołotę z za stołu na pole i dać motykę do łapy i niech buraki pielą w upał bez wody!!! A jak im nie pasi to zagnać do kopalni węgiel kilofem kopać.
To są właśnie pasożyci społeczni.

JohnyBravo, 2012-05-16 19:54:46

ilu mózgotrzepów przy korytku

ukasz, 2012-05-16 19:38:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru