PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pan senator Jerzy Chróścikowski niech zacznie prowadzić związek solidarności jak prawdziwy przewodniczący a nie jak karierowicz któremu tylko słupki w głowie i lizanie się do prezesa co on nie wie że ludzie widzą że w związku dzieje się niedobrze że tylko patrzy się na własny stołek i czy będzie zapewniony na drugą kadencję morze wreszcie ktoś powie panu Kaczyńskiemu jaki to z niego działacz pod stołem z władzą kreci interesiki a udaje lojalnego to zwykły Karierowicz za Pisowskie Pieniądze

Łodzianin znający senatora, 2013-02-16 10:19:26

Jest to bubel prawny. Ustawodawca nie potrafi stanowić =uchwalać dobrego prawa.
Przecież to jest PARANOJA do jakiejkolwiek ustawy się dotknąć to BUBEL. Potem za miesiąc już się próbuje się ją poprawiać. Czy 40 milionowego narodu nie stać na profesjonalne stanowienie prawa, profesjonalne zarządzanie? Czy MUSZĄ NAMI RZĄDZIĆ IDIOCI?

A. Krzak, 2012-05-24 07:57:42

do 67 powini pracowac adwokaci sedziowie posłowie i tp do 60 pracownicy fizyczni

ukasz, 2012-05-22 21:25:24

A co z dodatkiem pielegnacyjnym dla tych co nie zaprzestali działalnosci, bo współmałzonek nie osiągnął wieku emerytalnego i prowadzi gospodarstwo rolne?
Czy osobom, które nabyły już świadczenia emerytalne będą przywrócone - wypłacane pełne emerytury, tj. bez zawieszania części kwotowych emerytur z ww. wzgledów?
Dlaczego prawo ma działać wstecz i projekt ustawy mówi tylko o 5-letnim okresie przejściowym do 2017 roku dla rolników? Nowe niekorzystne przepisy winny dotyczyć tylko tych, którzy zostaną płatnikami KRUS od stycznia 2013 r., tak jak policjanci!

x, 2012-05-22 21:17:52BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .