PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nareszcie coś się dzieje lecz czy problem niepłacenia za płody musiał tak długo czekać Dla mnie jest zadziwiające iż nikt z decydentów nie zastanowił się dlaczego tak się dzieje a dzieje się to za przyzwoleniem państwa a konkretnie gdyby prokuratorzy zrobili to co jest za.....m obowiązkiem to wiele gospodarstw nie miało by pieniędzy tylko na papierze .
Powszechna jest praktyka umarzania postępowań za oszustwa ponieważ według mojej oceny prokuratur nie chce mieć zbyt wiele roboty tym samym występuje w roli obrońcy oszustów .
Znam przypadek wyłudzenia towarów za 1-n mil zł jest to kwota tylko części oszukanych a prokurator umarza sprawę na podstawie oświadczenia że dłużnik nie ukrywa się i oświadczył że dług będzie spłacał a spłaca mały promil należności co jakiś czas lecz nie przeszkadzało mu w między czasie zabezpieczyć pieniędzy tak by stać się nietykalnym przez komornika .

marek, 2012-05-27 15:07:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

lokizom, będą kontrole. będą ....a talerzować bobów nie można

lokizom

Wątpię żeby były przepisy na to. Posiane, posiane, nawet po talerzowce może być i nikt nic nie zrobi. Ja akurat dbam ale prawda jest taka że tym co...

Marecki

Tyle że takie coś to oni są w stanie poznać. Bo porażone rośliny sterczą dalej z ziemi. To co innego, niż sianie połowy nasion z normy i w razie...