PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

wałesa kogo ty tu w ogóle wymieniasz te zero co obaliło władze dla władzy ze taki człowiek został bohaterem narodowym

ukasz, 2012-05-28 20:18:42

Potraktuje powyższe pytaniem? Przepracowałem jako mgr inż. ekonomista rolnik 42 lata pracy. Wiek emerytalny osiągnę w 2015 roku i mam juz w ZUS wyliczoną emeryturę w/g dotychczas obowiązujących zasad z okresu korzystniejszych 20 lat pracy. Czy w tych oszukańczych rządach tuska nie grozi mi utrata tych zasad wyliczeń upoważniających w 2015 roku do powiedzmy sobie ok.1600 zł emerytury???
Moi koledzy o dwa lata starsi (1948)odemnie odeszli na wcześniejsze emerytury i obecnie z rekompensatami mają ok. 2000 zł emerytury.
Wobec tego dlaczego my rocznik (1950) mamy być podwójnie ukarani...
Po pierwsze praca przez 5 lat dłużej
Po drugie (ewentualnie) na obniżonej i duzo mniejszej stawce emerytury?????????
Proszę o odpowiedź kompetentną osobę. Może ten Pan z Solidarności mi odpowie. Ja też w swoim czasie płaciłem na ten związek składki..., i wałęsa nosząc obrazek Matki Bożej tak nas oszukał - odwołując rząd Olszewskiego. To jest oszust i za to odpowie przed samym BOGIEM.
A tusk jest zdrajcą Narodu Polskiego i powinien być już dawno temu odwołany i skazany przed Trybunałem Stanu.
EMA, 2012-05-28 12:16:35

Powinno sumować sie ubezpieczenie KRUS z ZUS, przecież w obu przypadkach odprowadza się odpowiednio składkę.
Czy obecni emeryci KRUS będą mieli odwieszone kwoty częściowych emerytur, gdy współmałżonek prowadzi gosp. rolne, bo nie usyskał wymaganego ustawą wieku? Co ze świadczeniem pielęgnacyjnym dla tych rolników (również zawieszonym z tych powodów)m, przecież w innych zawodach, i to prestiżowych, emeryci ZUS pobierają to świadczenie -dodatek po 75 roku zycia i nadal pracują, lub zachowują swój zakład pracy, czy też współmałżonek nadal go, prowadzi? Dlaczego rolnik musi wyzbywać się gospodarstwa, a rzemieślnik i inni nie - to jawna niesprawiedliwość i dyskryminacja!

ax, 2012-05-25 18:08:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Nie wiem od czego , na razie pryskałem tylko na samosiewy  wszystko było ok nic mu nie było , potem poszedł metazanex a po tygodniu poszedł...

witch5

No to w teorii już . Tylko co ci go tak poskręcało jak mówisz ? Nie posądzam raczej herbicydów chyba że coś przekombinowałeś .