PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ROBERT! KANAPOWI ROLNICY TO TACY CWANI OSZUŚCI. ZGŁASZAJĄ DZIAŁKI ANR I TYLKO UDAJĄ, ŻE JE UPRAWIAJĄ. CZY UPRAWĄ JEST KOSZENIE PO TERMINIE ŁĄk, KTÓRE KOSI SIĘ I TNIE BEZ ZBIERANIA? TO KŁÓCI SIĘ Z IDEĄ DOPŁAT. CZY UPRAWĄ JEST SIANIE GRYKI, OWSA, KTÓRY SIĘ PÓŻNIEJ WORUJE, NIBY TO EKOLOGIA - DOPŁATA 2 TYS. ZŁ DO HEKTARA. TO JEST OSZUSTWO. GDYBY ZBIERALI SIANO, ZBIERALI PLONY TO ZGADZAM SIĘ, A TAK TO OSZUSTWO NIC WIĘCEJ, A ANR i ARIMR NA TO PATRZY I NIC NIE ROBI!

CHŁOP, 2012-06-13 21:54:37

robert, 10 złotych dniówka , nie siej fermentu

arszczecin, 2012-06-01 10:09:02

to dobrze że ziemia państwowa jest obrobiona przez rolników kto pracuje za darmo to i premia mu się należy czy lepiej żeby POLSKA była zarośnienta w chwastach.czas najwyższy wziąść się za psełdo-rolników tj.emerytów rencistów którym świadczenia wypłaca KRUS jak zima to wszyscy chorzy jak wiosna lato każdy nawet ślepy w polu (...) nie płacąc składek grunty mają poprzepisywane na rodzinę mieszkającą w miastach.Ma się rentę w Polsce jest chory do pracy za granicą zdrowy po 3 miesiącach się wraca żeby pokazać się u lekarza że jest się chorym po tym znowu wyjazd.Ci którzy nie wyjadą mają gospodarstwa przykładowe bo im POMÓGŁ KRUS za lewe świadczenia.Tęn który pracóje własnymi ręcami w rolnictwie ciężką pracą nie zostaje mu nic tylko KRUS daje po (...) żeby tej bandzie oszóstów starczyło na świadczenia PANIE CHŁOPIE

robert, 2012-06-01 09:06:51

ANR TO INSTYTUCJA, KTÓRA TYLKO UDAJE ŻE DBA O BUDŻET PAŃSTWA. ONI OD CHWILI WEJŚCIA POLSKI DO UE NAWET NIE INTERESUJĄ SIĘ SWOIMI DZIAŁKAMI, KTÓRE "CWANI" ROLNICY "KANAPOWI" OD 2004 r. ZGŁASZAJĄ DO ARIMR O DOPŁATY. MILIONY JAK NIE MILIARDY WYCIEKAJĄ Z BUDŻETU UE I SKARBU PAŃSTWA DO KIESZENI OSZUSTÓW!!!!!! ANR NIE MA WSPÓLNEJ BAZY DANYCH Z ARIMR, CHOCIAŻ PODLEGAJĄ POD MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI. ZA CO MINISTER I PODLEGLI URZĘDASY BIORĄ WYSOKIE PENSJE? ZA NIEROBIENIE I DZIAŁANIE NA SZKODĘ SKARBU PAŃSTWA < A WIĘC NAS WSZYSTKICH? MOŻE KOMISJA EUROPEJSKA ZAINTERESUJE SIĘ TĄ POLSKĄ PATOLOGIĄ W WYKONANIU ANI I ARIMR? AHA, PRZESTĘPSTWO OSZUSTWA ART. 297 KK PRZEDAWNIA SIĘ PO 10 LATACH, ALE KOGO Z ANR I ARiMR TO INTERESUJE? PRZEZIEĆ DANE O DOPŁATACH SĄ TAJNE! OJ CHRONIĄ SWOICH "ROLNIKÓW KANAPOWYCH" CI PANOWIE SPOD LOGO Z KONICZYNĄ!

chłop, 2012-05-30 21:46:15

Dlaczego ANR nie sprzedaje gruntów które ma jeszcze w zasobach, tylko rozkułacza tych którzy tą ziemie zagospodarowali??? Na gotowe sie łasza a odłogi ANR leżą przynajmniej na dolnym śląsku.

rolnik , 2012-05-30 21:28:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...

miwigos

Jeszcze pamietasz ten język ,ja już nie

Marecki

https://youtu.be/UuVrdTAIJTY