PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Spółki Wodne to temat szeroki. Niektóre działają dobrze inne całkiem źle. Wszystko można zmienić bo SW to ich członkowie.
SW źle działa to zmienić zarząd. Jak? Proszę zajrzeć do Prawa Wodnego.
SW pracuje w ramach składek. Innej kasy nie ma. Jak ma obrotnego prezesa to otrzyma kasę z gminy, powiatu i województwa. Gdzie nie gdzie to i marszałek sypnie kasą.

nowy, 2013-12-12 13:01:29

tadek sądząc po skali problemu nie jesteś jedyny. ja miałem problem na nie swoich łąkach- ktoś bierze dopłaty ja koszę- zalane, niczym nie wjedziesz. najpierw poszły haczko-grabie ;-), potem miała iść koparka, ale że łąki nie me, i $ było szkoda mój domowy mcgajwer wymyślił "tura podsiebiernego". a z racji tego że rowy płytkie, zdało to egzamin. koszt 3 km rowu, to czas i paliwo, grosze.

arszczecin, 2012-06-06 20:06:03

nie płaciłem, nie płace i sam robię wszystko.
Zadna woda nie stoi a czyszczenie to jeden dzień rocznie stracony. Wolę tracić jeden dzień niż płacić jakiejkolwiek instytucji która nie wywiąże się z zobowiązania w czas.
Drogi U.Gminy robi jak ma pieniądze a nie kiedy są potrzebne rolnikom aby do pól dojechać.

tadek, 2012-06-06 15:16:26

sąsiad czekając lata na działania, płacil składki, wkurzyl się i sam wyczyścil rowy. chcieli mu karę dac za "niszczenie" rowów. płaci dalej

arszczecin, 2012-06-06 14:26:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Nie wiem od czego , na razie pryskałem tylko na samosiewy  wszystko było ok nic mu nie było , potem poszedł metazanex a po tygodniu poszedł...

witch5

No to w teorii już . Tylko co ci go tak poskręcało jak mówisz ? Nie posądzam raczej herbicydów chyba że coś przekombinowałeś .