PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Skoro wasze wytłumaczenie odnośnie zbytu tak wygląda to robię wam konkurencję i sprzedaje nasiona łobody ,komosy,wyczyńca itp .Co prawda nie zapewniam zbytu na uzyskane plony ale moja przewaga polega na tym że moje nasiona są już wysiane na polach rolników a ja tylko czekam na przelewy za nasiona .Co prawda nie obchodzi mnie co kto z tym zrobi i że nie ma na to popytu ale grunt że zarobię .

wójek, 2012-11-07 23:11:11

Wiadomo, że zbyt soi nie jest łatwy. Jest to nowy temat, nad którym też w naszym interesie jest popracować. Cały czas kontaktujemy się czy to z przetwórniami, czy też z pośrednikami. Może warto poszukać, podzwonić?

AY, 2012-11-07 20:40:46

jarki tutaj jest info w tej sprawie http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/inne-uprawy/soja-w-rozpracowaniu,39627.html

mt, 2012-11-07 09:12:27

Wszystko dobrze ;kontakt ,uprawa a nawet zbiór ale co ze zbytem ? bo w Polsce chyba nie ma ani jednej firmy przetwarzającej soję .Zawsze tak było że zarabiała firma która wypychała nasiona np.z amarantusem też było podobnie że rynek był tylko po to by co niektórzy moli zarobić na nasionach .
Soja jest to jakaś alternatywa ale jeśli nie ma w jaki sposób zagospodarować soi i finalnie trafia jako pasza dla zwierząt to w Polsce mamy już różnego rodzaju łubiny,bobiki z lepszą wydajnością .
Główne pytanie do firmy co ze zbytem ?

wójek, 2012-11-07 07:57:22

Drodzy Rolnicy,
w imieniu firmy AgroYoumis PL zapraszam do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania informacji na temat uprawy.
Zachęcamy do uprawy soi w Polsce. Ten rok pokazał,że jest to możliwe w każdym rejonie Polski. Za nami pierwszy rok współpracy
z Rolnikami i jesteśmy pełni zapału do pracy z Państwem w kolejnym sezonie. Dzięki kontaktom z Państwem wiemy jak nasza odmiana
Annushka zachowywała się w różnych rejonach Polski. Nie ukrywamy, że były to bardzo różne wyniki osiągniętego plonu. Były takie plony które
nas dziwiły swoją wielkością, ale zdarzyły się też takie, które tłumaczyły jak wiele rzeczy trzeba jeszcze zrobić i dały wskazówki na następny rok.
Informacje na temat uprawy znajdziecie na stronie www.agroyoumis.pl, zapraszam również do kontaktu telefonicznego 519375261.
Pozdrawiamy
Zespół AgroYoumis

AgroYoumis, 2012-11-06 22:54:43

udaje sie, a przy cenach soi na świecie to za rok bedzie nie 1,5 tys, ha a może i z 50 tys. ha (na pewno lepsze to niż kartofle po marne parę groszy!!!!!!!

ajos, 2012-09-05 22:18:07

Pani Małgorzato, Panie Wojciechu i co z tą soją udała się ??

jarki, 2012-09-05 21:23:05

Tylko kto ją kupi

dziadek, 2012-06-07 16:41:58BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...