PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak to prawda za nasze pieniądze Sawicki się promuje i jeszcze łże bo polskie rolnictwo doprowadził do bankructwa a my rolnicy na to nie mamy wpływu i coraz gorzej związac koniec z koncem, Dzięki jego działaniom na wsi nie ma młodych rolników a to znaczy że koniec!!!!!!!!!!!!!!!!

ekoterorystka , 2012-06-21 13:52:47

Niestety Wojciechowski ma rację. Zielona mafia rozpanoszyła się we wszystkich niby rolniczych instytucjach. Chwalą się ile to rolnicy zyskują ale nie wiadomo ile z tych funduszy przejmują pasożyty. Nie chcę być złym prorokiem ale podejrzewam, że ok.50% kosztów stanowi obsługa i jeszcze do tego biurokraci wyciągają ile się da np. robiąc szkolenia nic nie dające itp. Suma sumarum to bezpośrednio do rolnictwa trafia niewiele. Zawsze jest tak, że ta krowa co dużo ryczy to mało daje mleka.

A. Krzak, 2012-06-16 09:13:14

Kołodziej,Sawicki stare oblicze obłudy i błaznowania

ekojajo, 2012-06-14 10:10:02

Nie przepadam za p Wojciechowskim ale tym razem dobrze prawi :)

oko, 2012-06-14 09:13:44

Ta reklama to tylko wkurza tych z miasta, bo teraz myślą, że chłopom to sie tak wiedzie jak kiedys magnaterii. Minister Sawicki chyba się zapętlił i wydał kasę bez pomyślunku. Pawlaku - rozlicz Sawickiego z marnotrawienia kasy!

Mały rolnik, 2012-06-13 23:02:14

Wojciechowskiemu żal, bo mu się partia sypie i stołek może stracić!!! a sami co robili jak byli przy korytku...

76, 2012-06-13 14:18:32

Taaa... na kredyty preferencyjne kasy nie ma, grupom producenckim zabrano srodki dzieki czemu wiele z nich zwyczajnie zbankrutuje, wnioski na dofinansowanie zakupu traktora rozpatruja 2 lata i dluzej, prawnicy z agencji nie maja pojecia o podstawach KPA i KPC, za chwile opodatkuja rolnictwo, co roku wykteslaja z rejestru srodki ochrony roslin, ktore bez problemu mozna uzywac w starej UE a bark mozliowsci uzywania konkretnych srodkow oznacza drozsza uprawe lub calkowita jej likwidacje. Ot i prawdziwe polskie rolnictwo, Ministerstwo Rolnictwa i Agencja Restrykturyzacji - kolesiostwo i amatorka

karol, 2012-06-13 14:05:16

Sawicki nie będzie robił dziadowskich inwestycji by byle łajza wieła go z kontroli za mordę więc wbijcie sobie w ten oszczędny łeb że pieniądze robi się na drogich słomianych inwestycjach .Wynajmie czas reklamowy od TVP w pełnej stawce godzinowej za pieniądze agencji -ale to jest 2-3 mln zł ? .Zapłacimy ,zapłacimy .Spot reklamowy na zlecenie zrobi zaprzyjaźniony kolega .Zapłacimy !
Powiedzcie po co jest ta reklama ? -No właśnie po co ? O tuż to ! Nikt nie wie po co więc nie muszą się obawiać że ktoś się zapyta .Wiecie co robi ten Miś ... tfu ta reklama ? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa .To jest reklama na skalę naszych możliwości .Czy wiecie co robimy tą reklamą ? My otwieramy oczy niedowiarkom .Patrzcie mówimy im to jest nasze przez nas wykonane i to nie jest ostatnie słowo .I nikt nie ma prawa się przyczepić bo to jest reklama społeczna oparta o pieniądze Agencji która przeminie jak zeszłoroczny śnieg po między meczami na świeżym powietrzu .I co potem się robi ?Protokół kosztów !Bo prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich słomianych inwestycjach .Sawicki jako konsultant i aktor dostanie 20 % kosztów i im ta reklama jest droższa tym .yyy.... no koniaczek ,Podwójny .Stać ich .

edztor, 2012-06-13 10:13:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mży nieśmiało, może się nauczy? Wody nam nada pilnie, ICM pokazuje, że na 1:00 coś będzie. Czekamy

lokizom

Tutaj pragniemy. Znowu ominęło