PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przyjechali najwieksze bambry takimi maszynami o ktorych mozna tylko pomarzyc John Deer, New Holland, nawet Fendt sie trafil.

Najlepiej by chcieli, aby im jeszcze placono za to ze dzierzawiona ziemie uzytkuja, Tylko ze ja musze placic duza kase dla ANRu, bo nikt nie wydzierzawi za taka cene co oni uzyskali.

Z samej akcyzy dostaja wiecej zwrotu niz ja z doplat.

farmerH, 2012-06-15 13:48:42

Niestety żyjemy w bandyckim kraju, gdzie prawo jest do d... i do tego służy tylko do tego jak udupić obywatela. Obywatel jest bezradny wobec mafijnych ukladów partyjnych, grup zawodowych itp.

Krzak, 2012-06-15 08:32:09

O ile z większością zarzutów rolników do rządu zgadzam się to nie rozumiem pretensji odnośnie zwrotu 30% dzierżaw od ANR.
Dzierżawy te w większości posiadają wielkie bambry i obszarniki i skoro dostali wcześniej dzierżawę to uważają, że należy się ona im dożywotnio :P
A może tą dzierżawę bambry należy dać teraz innemu rolnikowi z waszej okolicy?
Wiecznie wam obszarniki mało co?

JohnyBravo, 2012-06-14 17:55:53

w końcu coś zaczęła robić izba. rozpirzyc anr w drobny mak. jeśli wyjdzie to co koszalinski oddział chce zrobić, pracownicy anr powinni bać się o swój prywatny maj... jak kuba bogu tak rolnik agencji. nosił gil razy kilka poniosą i gilka

arszczecin, 2012-06-14 16:13:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Czy mi sie wydaje czy ten siarczan magnezu z Siarkopolu zmienił sie z 21-30 na 23-33 i dodatkowo B +Zn ? Czy to dwa rozne nawozy?

przem

zawsze siałem siarczan amonu w połowie lutego w dawce około 170-200 kg w tym roku rezygnuję na rzecz  SIARCZAN MAGNEZU KAZAR 25% MgO /...