PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Problem tkwił w tym że SLD, PSL UW A TAKŻE POMNIEJSI działacze innych drobnych partii - np Artur Krzysztof Balazs (ur. 3 stycznia 1952 w Ełku), Hanna Suchocka (ur. 3 kwietnia 1946 w Pleszewie) Iwielu innych traktowało dochody z marży obrotem pszenicą jako dochód własny. nikt przeciwko temu się nie przeciwstawiał bo i po co, każdy kolejny doił ile mógł. Ale nawet krowę można doić tylko trzy razy pod warunkiem dobrego żywienia.
TUAREG

TUAREG77, 2012-07-24 20:15:39

A cóz to Panie Cezary, zapomniał wół jak cielęciem był , może warto czasem spojrzeć za siebie .

markopolo, 2012-07-19 19:26:32

witaj @kissmy
z tą baletnicą to myślisz o pójściu w kierunku podobnym do pani minister sportu ?
jest to ciekawe bo jeśli resortem rządzi osoba całkowicie z zewnątrz to nie zna panujących układów tylko musi to być mądra i charyzmatyczna osoba aby sobie poradziła bo na początku będą ją podpuszczać i popełni nie jedną gafę

jarki, 2012-07-19 18:19:27

dokładnie jak wskazuje ekojajo ARiMR i ARR idą za duchem czasu i mobbing jest tam zjawiskiem bardzo powszechnym, na jakikolwiek awans i podwyżkę mogą liczyć głównie posiadacze legitymacji, jednak ich przynależność partyjna w żaden sposób nie przekłada się na jakość wykonywanej pracy a raczej wręcz przeciwnie, a praca w tych dwóch instytucjach nie należy do lekkich ani przyjemnych (atmosfera i tempo prawie korporacyjne), więc powinno się kłaść szczególny nacisk na docenianie zaangażowanych i wydajnych pracowników, a tymczasem kultura organizacyjna jest co najmniej zaburzona i chora (bardziej na dole niż na górze), ale dlaczego nikt o tym nie pisze/mówi?!

kissmy..., 2012-07-19 17:40:01

To samo jest w ARIMR,wartościowi pracownicy,fachowcy,bo tez tam są i tacy są gnębieni przez nieudaczników,kolesi kolesiów,aby czasem nie wypłyneli za wysoko.
Nieudacznicy,kompletni durnie zatrudnieni dzięki nepotyzmowi nienawidzą myślących i porządnych ludzi,gnoją Ich przy każdej okazji,aby utrzymac się przy korycie.

ekojajo, 2012-07-19 16:59:17

Patologia jest wszędzie, a co Olejniczak jest taki święty? Posłowanie, czy to jest biznes rodzinny? Ci wybrańcy narodu, co sami się wybrali nie wiedzą co to jest HONOR, co to jest uczciwość, co to jest przyzwoitość. Rozkrada ten kraj TARGOWICA, tylko obywatel dostaje po (...) bo płaci coraz wyższe podatki na utrzymanie tej BANDY darmozjadów. Proszę popatrzeć ile klanów rodzinych żeruje na posłowaniu np: rodzina Olejniczaków, rodzina Wojciechowskich, i ilu jeszcze poprzez zatrudnianie rodziny na intratnych stanowiskach. To nawet za komuny mniej stanowisk było obsadzanych z klucza partyjnego niż jest teraz. Było coś takiego jak rezerwa kadrowa i w niej trzeba było mieć jakiejs umiejętności a nie tylko przynależność partyjną. Teraz wystarczy być we właściwej partii, prezesowi d... lizać i już się można załapać na dobrze płatne stanowisko. Nie ważna wiedza umiejętności itp. W/g mojej oceny przoduje w tym zielona mafia, ale inni za nimi gonią. To co dostaje się do prasy to są jedynie niewielkie kontrolowane przecieki. Ojciec chrzesty zielonej mafii musi dać niektórym prztyczka aby znali swoje miejsce w szeregu.

A. Krzak, 2012-07-19 14:37:41

z kręgu nauki rolniczej wywodził się właśnie Sawicki, fachowcy powinni pracować na dole a ministrem może być nawet baletnica, liczy się fundament i otoczenie, a przez agencje przy zmianie teki przechodzi tornado, żadne przedsiębiorstwo nie zniesie jednoczesnej zmiany gospodarza wraz z załogą

kissmy..., 2012-07-19 14:06:22

I to są rozsądne punkty wyjścia.
Niestety po połączeniu obu instytucji będą chcieli większe pałace, bo biurokraci się nie pomieszczą.

JKC, 2012-07-19 13:55:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...