PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • lennah 2012-08-15 12:46:26
  WSPANIALE!!! Wreszcie ktoś działa we właściwym kierunku. Potrzebne są pilnie pasza dla gospodarstw ekologicznych. Panie Andrzeju, prosimy o tym pomyśleć, bo jak na razie sprowadza się je z zagranicy.
 • v 2012-08-11 19:06:22
  Myślę, że nie należy potępiać żadnego pomysłu (tak jak zrobił to zootechnik przede mną), ponieważ nie wiem skąd wyciągnął wnioski, że tucz mieszanką z udziałem roślin motylkowych a nie soi jest gorszy?? a może lepszy... (radzę mu osobiście zrobić badania zanim się wypowie).
 • jarki 2012-08-02 10:14:17
  Pasze tego Pana to produkty specjalistyczne np. Pasza pełnoporcjowa hodowlana przeznaczona jest dla szczurów , myszy i inych gryzoni w szczególności na okres rozrodu i laktacji.
  http://www.wpmorawski.com.pl/Zoofeed/Pasze%20zoofeed.htm
 • ekspert doradca zootechnik 2012-08-02 09:36:25
  Panie Morawski proszę uruchomić produkcję mieszanek paszowych bez GMO dla gospodarstw ekologicznych. Stowarzyszenie POLKA WOLNA OD GMO utrzymuje, że gospodarstwa ekologiczne nie mają takich mieszanek paszowych. Ich adres Pan znajdzie w Google. Nasiona strączkowych, bo o nich pan pisze, nie zbawią Polski, bo potrzeba by na to co najmniej 0,5-1,0 mln. ha, a ich produkcja musiałaby być opłacalna dla rolnika. Taką nie będzie, bo soję uprawia się nie na 1-3 ha polach, lecz obszarach 1-2 tys. ha w jednym gospodarstwie farmerskim Argentyny czy Brazylii. Koszty transportu nic nie znaczą, zapłaci za nie olej wyciśnięty z ziarna soi np. w olejarni Hamburga, oleju którego w nasionach strączkowych nie ma. Rolnicy porównają sobie mieszanki z soją i bez soi, a prawda będzie gorzka. O wynikach tuczu zwierząt oprócz ceny mieszanki decyduje ilość upadków, zużycie paszy na 1 kg produkowanego żywca, czas tuczu i jakość pozyskiwanego żywca w ocenie poubojowej.
 • rolniczka eko 2012-08-01 18:07:03
  Nareszcie mądry człowiek w niedługim czasie może stać się milonerem bo na to czekamy . Brawo Brawo Brawo Panie Morawski ja od Pana mieszkam niedaleko i z tego się najbardziej cieszę że nie będę truć moich zwierząt

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!