PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panowie z KFPZ tylko bez dyrdymał typu "srały muchy będzie wiosna ".Jeśli chcecie wiedzieć jakie są plony to ruszcie tyłki z tych swoich stanowisk i dopiero piszcie to co zobaczyliście w terenie! Chyba wiecie ,ze rok jest wyjątkowy obfitują cy w kataklizmy i różnego rodzaju anomalia nie spszyjąjące plonom a i nawet często są problemy aby zebrać to co jest nieraz mizerne.

figo 8, 2012-08-05 12:14:45

Co za głupoty. Jak w Polskiej Kronice Filmowej za komuny. Na podkarpaciu pewnie średnie plony na poziomie 8 ton/ha. Szkoda, że od takiej pisaniny nie przybędzie ziarna w magazynie. Według tych danych powinienem mieć ok 50 ton zboża więcej.

SkelleN, 2012-08-03 09:04:44

Jakoś muszą nadgonić statystyki bo zazwyczaj średni plon był na poziomie 4 ton a teraz gdy brakuje zboża przez klęski to muszą pomniejszony areał zbóż pomnożyć przez większą wydajność by wyniki były jako takie i można było dalej walić ściemę o rekordowych plonach .Nie z nami takie numery Bruner .

alojz, 2012-08-02 23:52:36

NIESAMOWITE jakie mamy średnie plony ?!?!
a jak się mają do tego ograniczenia dopłat bezpośrednich wynikające z plonu referencyjnego 3 tony dla Polski, a np. dla Niemiec plon referencyjny wynosi 6 ton
ps.to są równe i równoprawne warunki !!!

jarki, 2012-08-02 23:25:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .