PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

to chory kraj wraz z unia europejska gdzie nie popiera sie rodzimej produkcji ! tylko sprowadza sie mieso jaja po niskich cenach /gdzie sa w skarmianiu uzywane maczki / niszczac rodzimych rolnikow!!!

biedny rolnik, 2012-09-05 08:05:09

Dziadek, nie używaj słowa - mafia - nawet w cudzysłowie. Żyjemy w faszystowskim, totalitarnym państwie i mogą cię przymknąć za oczernianie i pomówienia. Ja osobiście używam słowa "kartel", tak jest bezpieczniej :)

kmieć, 2012-08-12 17:43:20

Inspekcja to taka straż wiejska która szuka u chłopa niedozwolonych składników w paszy a nie kontroluje tego co już jest w marketach i czym się ludzie zajadają.Ale to już temat rzeka GMO, NWO.Monsanto.

Wiechu, 2012-08-12 15:55:40

" Mafia" Sojowa jest tak silna ,ze aż krew człowieka zalewa. Soja w punkcie detalicznym kosztuje dzisiaj 270 zł q , zboże paszowe około 80 zł , a pali się doskonałym białkiem .,Mączka Kosztuje tyle co transport , chwała tym rolnikom co skarmiają mączki , bo może zostanie kilkaset tysięcy świń w kraju i będą na rozmnóżkę. Ja myślę stosować mączkę teraz jako nawóz gdyż w swoim składzie ma około 6 % azotu oraz ileś pozostałych składników . Dotychczas obawiałem się nawozić mączką bo miałem świnie i kontrola weterynaryjna nie wychodziłaby z mojego gospodarstwa , a teraz mogą mi nagwizdać , nie mam żadnego żywego zwierzęcia w gospodarstwie oprócz myszy i jeszcze kilka szczurów jako pozostałość po chowie świń.

dziadek, 2012-08-08 23:16:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić