PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Aniqo,

czy istnieje szansa, byś opowiedziała o sobie i swoim spełnieniu, w najbliższy poniedziałek, o godz.13:00, w TV? Jeśli tak, odpisz mi, proszę. Czekam na info!

Moniq, 2012-09-21 23:24:46

Ale te opinie są okropne.Mam 29 lat i od kilku lat prowadzę gospodarstwo rolne( dość spore) i nie żałuję że wybrałam życie na wsi.Uważam tylko ,że można mieszkać koło Pałacu kultury i nigdy do niego nie wejść a można mieszkać tysiące kilometrów od niego i bywać częstym gościem.

aniqa, 2012-09-01 21:21:14

johny moze i masz troche racji ale to zależy przecież dziewczyna może spełniac sie zawowdowo a facet obrobi sam a poza tym smotnosc to nic przyjemnego wiec nie wypominaj ze faceci ze wsi szukaja porostu taka ich dola kos musi przecież zajmowac sie rolnictwem ps mają może przerost ambicji tylko kasa i kasa

ukasz, 2012-08-28 21:10:47

masz racje
moja baba musi mi gotować i dawać (...) codziennie
ale to chyba dla niej rozrywka

olek, 2012-08-28 16:45:38

1. Dziewczyny mądre i wykształcone nie pchają się na gospodarkę bo mają ambicje i nie będą się pchały do chlewa doić krowy i przysadzać cielaki i siedzieć w garach i gotować cały dzień swojemu Księciowi.
2. Na gospodarkę może przyjść z reguły panna ,,z gołą duppo'' alba panna bez szkoły po zawodówce bądź marna(gruba i pochodne tego słowa) panna do jeszcze marniejszego kawalera.
3. Są oczywiście od tego wyjątki ale nieliczne.
4. Młodym i kumatym pannom mogę doradzić uczcie się angielskiego i wypierrrdalajcie z Polszy do normalniejszego kraju bo bambrom na wsi będziecie jedynie doić krowy, przysadzać cielaki, gotować i dawać duppy i cycków.
A i jeszcze prosić o pieniądze bo znam takich co szkodują żonie trochę kasy....

JohnyBravo, 2012-08-28 13:13:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

A gdzie ,bo u mnie brak śniegu Bo u Ciebie nie wiadomo czy ty zachpom, kujpom czy jeszcze wlkp U nas śnieg jest, dopada codzień. W dzień lekko...

witch5

No tak a na Kujawach jak wiosną tak i zimą cienko - tylko w żniwa nie żałuje ...

Marecki

Tyle daje jednorazowy post, gdzie użytkownik nic o sobie nie powie. Pisze, żeby zaistnieć. Wiadomo jedynie tyle, że u niego pada. Czyli gdzieś w...