PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

wiatraki bez dofinansowania z budżetu, tak samo jak atomówki są NIEDOCHODOWE wszędzie na świecie!!! Politycy i przekupieni eksperci robią Nam wodę z mózgu ze to taka super sprawa i My, z Naszych podatków finansujemy te zabawki!!! Ludzie otwórzcie oczy!!!

rol-nick, 2012-09-16 10:44:20

no ale lepsze wiatraki niż z kominów dym od elektrowni chyba ze powstaną atomówki ps. na prace siewnika ale takiego zwykłego czy cyborga nafaszerowaneg elektroniką i potrzebujacego dużo energii bo taki siewnik to bardziej pasuje do tych wiatraków niż drzew o których wspominasz

ukasz, 2012-09-11 21:50:22

niestety elektrownie psują krajobraz, dziś patrzyłem się na pracę siewnika w oddali na tle pracujących śmigieł i aż oczy bolały, co innego spojrzeć na drzewa z tej samej perspektywy.

JKC, 2012-09-11 21:38:22

WOŃ z WIATRAKAMi
stawiają bliżej rozdzielni a nie patrzą na ilość wiatru.
Za wiatrak firma zagraniczna zgarnie 5 baniek euro wyda na używany złom 1 milion i jeszcze zaoszczędzi na kosztach bo buduje gdzie jej wygodnie.
PSL to taka partia daje się dorobić swoim w terenie kosztem ludzi aby później po 5latach dopiero coś zrobić i się chwalić tym jeszcze
Zrobić 2-3km od zabudowań tak jak jest to w normalnych krajach UE a jak nie można lokalizować to są inne naturalne metody pozyskania energii.
Po co produkować energię 5 razy droższą ?
To nie lepiej katalizatory jakieś zakupić na kominy?

U nas gmina bez wiatru mleczne zagłębie Polski ale rozdzielnia blisko..........
więc oczywiście chcieli budować kilku radnych podkupionych ale to za mało
radnych postraszyło się prokuraturą i na razie spokój
Durna UE co jeszcze wymyślisz.......... Świat Cię wyprzedzi 2 razy a Ty będziesz się chwaliła że masz 30% energii naturalnej!

hubson, 2012-09-11 11:26:26

To podwyższyć im podatki lokalne i przestaną protestować

Vin, 2012-09-10 18:32:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...