PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Podejrzanego można osądzić, czyli dostosować wymiar ustawowy kary do jego sytuacji. Więc pytanie o karę, jaką jest zagrożony czyn - zasadne.
Pan Maliszewski póki co zarzutów nie ma, ale - jak uważnie przeczytasz - mieć powinien. Jego czyn - jak oceniła prokuratura - jest wielce prawdopodobny, więc nie bredź, na dodatek pouczając.

nieobiektywny obserwator, 2012-09-21 15:56:30

Obserwatorze subiektywny - czytaj uważniej. "Sytuacja osób, którym przedstawiono dotychczas zarzuty nie zmieniła się, nadal posiadają status podejrzanych w tym śledztwie."
A z tego co można przeczytać tutaj: http://www.farmer.pl/fakty/polska/maliszewski-odpowie-za-podrobienie-wniosku-i-podpisu-zony,37994.html zarzut mają pracownicy ARiMR i to chyba o kary dla nich są pyt. 1 i 2. Bo w jednym z Tobą się zgodzę - Pan Maliszewski dzięki immunitetowi zarzutów póki co postawionych nie ma.

obiektywny!!! obserwator, 2012-09-21 15:39:56

Obserwatorze obiektywny, od wymiaru kary zależy np. termin przedawnienia, więc pytanie jest na miejscu i uzasadnione. Wymiar kary określa ustawa (granice kary), sąd orzeka ją dopiero wobec konkretnej osoby, w konkretnej sprawie. Wina nie zostanie udowodniona, jeśli zarzut nie zostanie postawiony, a sprawa nie trafi do sądu. Podejrzany nie będzie oskarżony, skoro nie uchyli mu się immunitetu i nie postawi zarzutów. Takiś ty obiektywny, jak kto inny nie podejrzany. Jak długo może trwać śledztwo wobec jednej osoby, skoro 2 osoby z tego samego śledztwa już mają postawione zarzuty?

nieobiektywny obserwator, 2012-09-21 15:12:25

Jak można pytać prokuratora i kogokolwiek o kary, następstwa skoro śledztwo wciąż trwa... M.in. dlatego właśnie te osoby są podejrzane a nie oskarżone! Takie pytania są wg mnie na miejscu gdy komuś wina zostanie udowodniona (jeśli faktycznie była)

obiektywny obserwator, 2012-09-21 14:58:37

nie ma sie czego bać panie pośle sądy gangsterów wypuszczaja to panu też sie uda trzeba tylko posmarować komu trzeba

ukasz, 2012-09-20 21:17:03BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)

Pałuczanin81

To zapraszam-jestem w środku Polski