PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

''Naukowcy domagają się udostępnienia pełnych danych eksperymentalnych.''
a może by tak firma m udostępniła swoje prawdziwe dane

jarki, 2012-10-03 18:03:18

NAJLEPIEJ NIECH prokorporacyjny "PROFESOR" Twardowski żre przez dwa lata kukuGMO i popija roundapem. Zobaczymy, w której linii nowotworów się znajdzie.

Freeminder, 2012-10-03 16:57:46

Twardowski to znana przekupiona przez Mon.san.to śinia która tak będzie kwiczała jak jej wsypią do koryta. Dobrze Ci nasypali Tomaszku?

Rosjanie już zajęli się potwierdzaniem wyników badań Seraliniego tylko jakoś przed krajowe media ta informacja sie nie przebiła, bo i po co? Lepiej mówić, że jesteśmy ciemnogrodem...

Prof. Seralini wygrał proces wytoczony kilku innym kolegom po fachu, którzy zaatakowali go w bardzo ostrych słowach, oskarżając m.in. o brak rzetelności w badaniach i ich ideologizację. Sąd w Paryżu uznał, że tego typu sformułowania podważają wiarygodność uczonego.

Pewnie, że powinno się powtórzyć badanie które zrobił Seralini i nie wpuszczac GMO do PL zanim wyniki badań nie potwierdzą nieszkodliwości!!!

rol-nick, 2012-10-03 15:40:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... świerki dają świetną osłonę przed wiatrem tylko że jak duże urosną to zaczyna je giąć trochę, ja to mam takiego ananaska rośnie za płotem a...

Pałuczanin81

Las zasłania to co się MA :)