PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@doradca tak z czystej ciekawości zapytam ile procent białka sojowego w paszach stosowano za PRL-u ?

jarki, 2012-10-18 11:34:59

Panie pośle Warzecha, niech się pan nie kompromituje cytując francuzów. O bilansie białka paszowego w kraju też pan nic nie wie.
Nie ma możliwości zastąpienia białka sojowego w 100%, co najwyżej w 20-30%. Albo pana nie uczono, albo nie chodził pan na wykłady, tylko grał w karty.

doradca, 2012-10-18 11:24:56

I tak oto "urzędowo", "unijnie" i po europejsku stwierdzono, żeby siedzieć cicho i nie pyszczyć kiedy kręci się grubszy interes ...

kmieć, 2012-10-10 19:20:06

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) od dłuższego czasu był podejrzewany o SPRZYJANIE wnioskom o dopuszczenie do przemysłowych upraw i sprzedaży nowych odmian GMO. W marcu 2011 roku doszło do wymuszonego ujawnienia, że CZTERECH (!) CZŁONKÓW ZARZĄDU EFSA zajmuje ważne miejsca w przemyśle genetycznie modyfikowanych nasion i żywności.

Konflikt interesu członków zarządu polega na tym, że jeden z nich posiada akcje firmy sprzedającej żywność genetycznie modyfikowaną. Inni są doradcami w wielkich korporacjach branży rolnej, które poprzez finansowane przez siebie think-tanki, mają na celu manipulowanie polityczną i naukową debatą na temat zagrożeń niesionych przez żywność.

Obecne próby KE scedowania prawa do podejmowania decyzji dotyczących upraw GMO na kraje członkowskie to w rzeczywistości koń trojański. Jakiekolwiek regulacje pozwalające na „koegzystencje” w bezpośrednim sąsiedztwie tradycyjnych upraw z uprawami GMO będą oznaczać doprowadzenie do skażenia łańcucha żywieniowego, który będzie niemożliwy do skontrolowania czy monitorowania.

rol-nick, 2012-10-10 07:14:33

A czego się można było spodziewać? Sąd, czy agencja a generalnie organy państwa mogą napisać cokolwiek, co urąga zdrowemu rozsądkowi, ale skoro oficjalny czynnik tak napisał, to tak ma być i basta. Posrane to na maxa!

Że aż się ciśnie na usta okrzyk kolegi, fana Wisełki: J...bać ży..ów sk...synów!

rol-nick, 2012-10-09 22:55:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wrocław rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

Na kolejny fungicyd za wcześnie, żeby chociaż było około 21 dni odstępu 

przem

@ikcomas po 770 brutto, zakup w sierpniu