PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@doradca tak z czystej ciekawości zapytam ile procent białka sojowego w paszach stosowano za PRL-u ?

jarki, 2012-10-18 11:34:59

Panie pośle Warzecha, niech się pan nie kompromituje cytując francuzów. O bilansie białka paszowego w kraju też pan nic nie wie.
Nie ma możliwości zastąpienia białka sojowego w 100%, co najwyżej w 20-30%. Albo pana nie uczono, albo nie chodził pan na wykłady, tylko grał w karty.

doradca, 2012-10-18 11:24:56

I tak oto "urzędowo", "unijnie" i po europejsku stwierdzono, żeby siedzieć cicho i nie pyszczyć kiedy kręci się grubszy interes ...

kmieć, 2012-10-10 19:20:06

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) od dłuższego czasu był podejrzewany o SPRZYJANIE wnioskom o dopuszczenie do przemysłowych upraw i sprzedaży nowych odmian GMO. W marcu 2011 roku doszło do wymuszonego ujawnienia, że CZTERECH (!) CZŁONKÓW ZARZĄDU EFSA zajmuje ważne miejsca w przemyśle genetycznie modyfikowanych nasion i żywności.

Konflikt interesu członków zarządu polega na tym, że jeden z nich posiada akcje firmy sprzedającej żywność genetycznie modyfikowaną. Inni są doradcami w wielkich korporacjach branży rolnej, które poprzez finansowane przez siebie think-tanki, mają na celu manipulowanie polityczną i naukową debatą na temat zagrożeń niesionych przez żywność.

Obecne próby KE scedowania prawa do podejmowania decyzji dotyczących upraw GMO na kraje członkowskie to w rzeczywistości koń trojański. Jakiekolwiek regulacje pozwalające na „koegzystencje” w bezpośrednim sąsiedztwie tradycyjnych upraw z uprawami GMO będą oznaczać doprowadzenie do skażenia łańcucha żywieniowego, który będzie niemożliwy do skontrolowania czy monitorowania.

rol-nick, 2012-10-10 07:14:33

A czego się można było spodziewać? Sąd, czy agencja a generalnie organy państwa mogą napisać cokolwiek, co urąga zdrowemu rozsądkowi, ale skoro oficjalny czynnik tak napisał, to tak ma być i basta. Posrane to na maxa!

Że aż się ciśnie na usta okrzyk kolegi, fana Wisełki: J...bać ży..ów sk...synów!

rol-nick, 2012-10-09 22:55:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...

miwigos

Jeszcze pamietasz ten język ,ja już nie

Marecki

https://youtu.be/UuVrdTAIJTY