PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

lobby sojowe jest za mocne {firma m}
na forum w temacie GMO jest film o szczurach karmionych GMO zobaczcie WARTO

jarki, 2012-11-07 08:24:01

wole zjesc mieso z hodowli karmione maczkami bo jest zdrowsze a nie to na chemi i gmo .polacy jak zawsze sa nabijani w butelke przez zagraniczne koncerny z pomoca ue i naszej weterynarii !!przywrocic maczki do skarmiania tak jak to sie czyni na calym globie !!!!

miastowy, 2012-11-07 07:39:07

PROSZĘ BARDZO MĄCZKE SPRZEDAJĄ PRAWIE WSZYSTKIE ZAKŁADY UTYLIZACYJNE WIEM COŚ O TYM WIOZĄ Z ZAGRANICY LITWA CZECHY NIEMCY.LITEWSKA JEST JASNA,NIEMIECKA ŻÓŁTA.WIOZĄ PATELNIAMI TYLKO ŚWIST PO 30 TON NA PACE,HANDEL KWITNIE CI CO SPRZEDAJĄ PASZE,DODATKI ITP TEŻ MAJĄ MĄCZKĘ CO CHCESZ W WORECZKACH PO 50 KG,BIG BAGI LUB LUZ.SZKOPY DAJĄ MĄKĘ DLA TRZODY SAM BYŁEM IWIDZIAŁEM A U NAS JAK ZWYKLE MATOŁY NA STOŁKACH I UTRUDNIAĆ ŻYCIE HODOWCOM I TAK CENY SĄ DO (...)

HODOWCA, 2012-11-06 23:13:34

W Polsce nikt nad tym nie panuje ,najwiecej maczki skarmia sie na wielkich fermach z tad sa takie dochodowe bo koszty paszy mniejsze. Dla kontroli maja linie produkujace pasze na soji ,a do skarmiania oczywiscie na maczce . Sciga sie rolnika , ktory prubuje ciac koszty ,a nie widzi sie zrodla z kad jedzie maczka , oczywiscie z zachodu.Zniesc zakas stosowania , kontrolowac krzyzowe skarmianie ,a problem sam sie rozwiaze!

OBSERWATOR, 2012-11-06 21:33:29

Unia Europejska pracuje nad zniesieniem zakazu, a nasza inspekcja na zasadach "Świętszej od Papieża", nad wzmożeniem arsenału restrykcji. Oczywistym jest to, że skoro zakaz jest to trzeba pracować nad jego przestrzeganiem lecz nie tak jak to robi nieudolna polska służba weterynaryjna. Niech GIW i jej służby ruszą (...) ze stołków i wzmogą nadzór najpiuerw nad samymi sobą i całym przemysłem mięsnym, a nie nad jednym jego ogniwem, rolnikami łatwymi do bicia.

Boryna, 2012-11-06 18:23:17

caly swiat skarmia maczkami trzode i drob! jak mozna zdrowe stada wysylac do utylizacji!!taka glupota to tylko w polsce mozliwa.a do kraju sprowadzamy mieso karmione maczkami a weterynaria klaszcze w raczki!!a polskiego rolnika podatnika naraza na straty bo tak naprawde to w paszach moga trafiac sie fragmenty zwierzat ladowych /mysz pierze z ptakow itp /a w badaniu wychodzi ze to maczka!!!

oswiecony, 2012-11-06 17:03:29

Niech mi odpowie zastępca Głownego Lekarza Wet.ilu jeszcze raz pytam ILU rolników ukarano za skarmianie mączek bo chyba żadnego.I dlatego nie chcą podać zródła ich .pochodzenia .Mam następne pytanie a co robią wszystkie inne służby które nasze Państwo ma do swojej dyspozycji takie jak:cenla.policja,ITS.skarbowka,policja skarbowa,CBA i wiele innych .Co one robią?NIC tylko zjadają naszą kasę i tworzą sterty papierów

Alek, 2012-11-06 16:41:36

to zezwólcie na krzyzowe skarmianie bo to jest lepsze do gmo ponieważ mączki dawno się sprawdziły a soja gmo to wielki ?

laik, 2012-11-06 13:21:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jenofranio

saletra wysiana a tu zima na  całego  i co z tym azotem     

ostropestka

U nas też 1900