PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jako organizator wielu konkursów kulinarnych w Polsce i zagranicą i były Prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy I Cukierników, stworzyłem i organizowałem ruch na rzecz rozwoju kultury kulinarnej w Polsce.
Oświadczam , na bazie moich doświadczeń że - polską promocją zdrowej i naturalnej żywności zajmują się ludzie o miernym pojęciu kulinarnym , graniczącym z głupotą.
Kultura narodu to miedzy innymi rolnictwo, hodowla zwierząt ,ale przede wszystkim kuchnia domowa ,gastronomia regionalna i tradycje żywieniowe rodziny !!!!.
Tragedią dla rozwoju i promocji polskiej żywności i gotowych produktów spożywczych i promocji w cywilizowanym świecie , jest niekompetencja bezkarnych miernot na stanowiskach urzędników gmin i miasteczek. Nie odpowiadają oni finansowo i są bezkarni za szkody wyrządzane polskim producentom i dochodowi całego narodu.
Ich cecha to - zaściankowość , bojaźń przed bardziej inteligentnymi podwładnymi i utratą łapówek za zezwolenia od uzależnionych od siebie drobnych producentów !!!!!
Ich głupota rozpoznawana jest poprzez sabotaż inicjatyw i niszczeniu potencjału ludzkiej energii lokalnego społeczeństwa polskiego !!!
Haracz na urzędników „państwa polskiego” odpowiedzialnych za rozwój polski – płacą nadal ambitni i energiczni !!!!! I ci co jeszcze w Polsce chcą zostać lub nie mogą z niej uciec lub wyjechać !
Problemy tzw. Podatkowe dla drobnych producentów win, alkoholi, serów, przetworów są dawno rozwiązane w cywilizowanych krajach , wystarczy kilku inteligentnych urzędników aby z durnego państwa uczynić Polskę porównywalną z krajami cywilizowanymi.
Problemy dzisiejszej polski( znam z praktyki)- dawno już rozwiązały kraje na zachodzie co najmniej 25 lat temu.
Pozwalam sobie dla tego na kilka drobnych słów krytyki , nie mogąc wesprzeć swoim doświadczeniem durni lekceważących i niszczących dla własnej obrony , doświadczenia ludzi i pozytywną krytykę , a uważających się za elitę polską !!!!!!

LESZEK GRYKA
TEL. 604 33 29 13

LESZEK GRYKA , 2013-06-03 23:31:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mocznik na drugą dawkę to moim zdaniem zły pomysł  Zdecydowanie lepiej sypnąć saletrę myślę że końcem krzewienia początek strzelania w...

Marecki

Niestety nie, bo Sapek z ekipą miał wpaść, ale węgla do grilla mi zabrakło i odmówił ;) Może w połowie przyszłego tygodnia się uda,...