PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Kompletna brednia. Jeśli w stadzie stwierdzę chorobę u kilku sztuk w kojcu kilkudziesięcio sztukowym,odłączę je ,podam leki i zatrzymam u nich rozwój zmian,nikt nie zapewni mnie że choroba nie wykluwa się u kolejnych zwierząt. Teraz selekcionuję następne chore i tak ad mortem defekatum,zaś rolnik przeklina mnie za nieudolność w leczeniu.
W momencie wejścia choroby do chlewni liczy się czas,doświadczenie ,prawidłowa diagnoza i podanie leków całej grupie aby zakończyć awarię. Dawanie leków tylko zwierzętom z obiawami możliwe jest w chlewie drobno towarowym, a i to jest obarczone ryzykiem (kilka wizyt lekarza kosztuje)
Pomysły duńskich parlamentarzystów to groźne bicie piany przez ludzi bez pojęcia o chowie zwierząt i ich leczeniu. To nie są kotki domowe.
A co do standardów to mam nieco odmienny pogląd, jako lekarz weterynarii znam chów nie z targów rolno-hodowlanych a z życia realnego panowie i panie redaktorzy.

rola, 2014-07-23 17:45:44

brawo! my pewnie takich regulacji nie doczekamy się...

sophia, 2013-01-09 19:16:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Florek

U mnie od początku kariery z rzepakiem, sieje Visbiego, jest niezawodny, siałem też trochę Xenona ale nieco gorzej sypał, był Saveo ale nie też...

Florek

@jarkiCo do ph to nie jest najgorzej, pszenica i rzepak rosły na tym polu bardzo ładnie, opcji jest kilka : opóżniony siew z przyczyn...