PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ludzie, pomyślcie: uboju rytualnego nie można wprowadzić rozporządzeniem, a GMO można będzie zakazać?????????

konsument, 2012-11-29 09:16:41

GMO+
gdzie ja do jasnej cholery pisałem że jestem za genetycznie molestowanymi organizmami masz mnie za idiotę co chce wyglądac jak te szczury prof.Seraliniego
zresztą zajrzyj tu
http://forum.farmer.pl/topic/973-gmo/

jarki, 2012-11-29 07:12:15

krzak dobrze gada?? ja tego nie widze w zadnej wypowiedzi jarki i to jest tylko szczekanina a nie mowa! JESLI DOBRZE MÓWI TO POWIEDZ MI DLACZEGO WSZYSTKIE KRAJE EUROPEJSKIE ODCHODZA OD GMO?? TYLKO KRZAKOWI SIE TO PODOBA A MOZE TO TYLKO ZACOFANIE I KRÓTKOWZROCZNOSC?i jesli dobrze pamietam to Ty tez byłes przeciw a teraz zmieniłes zdanie?

GMO +, 2012-11-28 22:13:11

@rol-nik nie spamuj bo efekt będzie odwrotny ;)

jarki, 2012-11-28 21:33:28

Nie wszystko jest dla ludzi.


GMO nie jest dla ludzi !!!


Może ktoś z Was konsumował kiedyś kupsko?
Nie jedliście nigdy kupy???
No co Wy jacyś dziwni!?
Toż miliardy much nie mogą sie mylić!!!
No co wy!?

I nawet gdyby Ci ktoś to zaserwował w kryształowym pucharku z waflem z bitą śmietaną i z ananasem - nie ruszysz tego!

Ale gdyby była taka sytuacja, ze przez X lat ktoś by Nam serwował informacje, że kupsko, pomimo niezbyt dobrego smaku jest bardzo zdrowe, dobrze robi na cerę i na włosy to od razu by się pojawiło kupsko w proszku, kupsko w kremie i lody o smaku kupska.

I dokładnie, analogicznie ta sama sytuacja jest a GMO. Nie przynosi zysków nikomu i nie jest zdrowe!
To jest kit sprzedawany przez producentów.

Są rzeczy które nie są dla ludzi tylko są towarem który trzeba sprzedać. I machina marketingowa rusza. I serwuje się informacje która mają trafić do naszej pamięci. I tam pozostać.
I tak się dzieje z GMO!
Informacja nie wiadomo skąd jest podawana dzisiaj, że GMO nie jest toksyczne, nie powoduje uzależnienia rolników, ba! że jest bardziej eko niż eko i w ogóle super ale tak naprawdę służy do uzależnienia rolników od korporacji, tylko ludzie o tym nie wiedzą.
Ludzie którzy produkują GMO płącą za artykuły które czytamy później w poczytnych polskich i nie tylko magazynach na temat GMO. Na 4 szpalty artykuł na temat GMO, że wszyscy uprawiają, liczą kolosalne zyski, jedzą i nikomu to nie szkodzi. To są kupione artykuły. To jest normalna procedura marketingowa. Za to się płaci. To robią konkretni ludzie, którzy za tym stoją. To nie są żadni fajni kolesie, którzy chcą Nam pomóc. To są kolesie, którzy chcą Nas złupić, którzy potrzebują Naszego szmalu. Oni chcą żeby każdy rolnik, kto raz kupi GMO, do końca życia szmal w zębach przynosił.
I to jest cała filozofia.
Producenci mają jeden cel. Żeby GMO uzależniało rolników od pierwszego razu. Żeby taki rolnik stawał się dostawcą kasy. Tego się nie da zrobić od razu. To potrzebuje czasu.
To jest poważna maszyna.
Jedno jest pewne.
GMO rujnuje każdego.
I rolnika i konsumenta.
Ci którzy twierdzą, że nie szkodzi to jeszcze za krótko mają z tym styczność.

rol-nick, 2012-11-28 21:07:58

a to mnie zaskoczyłeś
zwykle mądrzę gadasz

jarki, 2012-11-28 09:45:57

Wiadomo, że wielu posłom brakuje oleju we ł.... Jak poseł nie wie o czym mówi to lepiej niech głupot nie opowiada. Jak do tej pory niczego się nie nauczył to już nic mu nie pomoże! Pozostaje modlitwa o zdrowie bo o rozum za późno. Organizmy genetycznie modyfikowane są już w powszechnym użyciu w wielu dziedzinach z wielką korzyścią dla ludzkości (np. w medycynie) i nikomu to nie przeszkadza, a dlaczego nie może ich być w rolnictwie? Zajmijcie się rzeczami na których cokolwiek się znacie, a nie bezsensownym biciem piany. Można to nazwać również sabotażem dla kraju, rolnictwa i rolników!

A. Krzak, 2012-11-28 08:18:33BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm