PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rol-nick 2012-12-10 09:09:41
  kissmy...

  To dla Ciebie prezent na dzień dobry:

  Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

  Głupota salonowa – termin zaproponowany przez Hochego wobec osób określanych debilami, którzy na tyle opanowali trudną terminologię, że niektórzy mogliby ich uważać za osoby inteligentne. Określenie tego typu głupoty jako salonowej oznacza, że mogli oni "przebywać na salonach".
 • rol-nick 2012-12-10 08:52:32
  kissmy...

  A gdzie tu logika?

  Z jednej strony używasz wyszukanych słów a z drugiej dowodzisz, że nie umiesz samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków z informacji które otrzymujesz.

  Takie postępowanie nazywa się powszechnie: GŁUPOTA.

  Nosiciel cechy: GŁUPEK

  Kissmy, a jak Ty byś siebie nazwał?


 • kissmy... 2012-12-10 07:45:23
  z jednej strony wypisujecie takie farmazany a z drugiej zajadacie się soją! gdzie tu logika?
 • rol-nick 2012-12-10 03:22:48
  ,,Amerykańska zagraniczna polityka rolna polegała do tej pory na narzucaniu innym krajom dotowanych amerykańskich upraw, nawet jeśli oznaczało to niszczenie lokalnych gospodarek rolnych. Były prezydent Bill Clinton przeprosił w zeszłym roku za tę politykę, mówiąc, że “zawiodła ona wszędzie, gdzie została zastosowana”.

  Posunięcia obecnej administracji Baracka Obamy, takie jak mianowanie lobbisty koncernów biotechnologicznych na stanowisko Głównego Negocjatora Rolniczego oraz finansowanie programów rozwoju upraw roślin modyfikowanych genetycznie (GMO) w krajach Trzeciego Świata, świadczą niestety o kontynuacji dawnego kursu.''

  To tak celem przypomnienia dla kogo działają zwolennicy GMO i kto ich finansuje

  http://gmo.net.pl/raport-onz-rolnictwo-ekologiczne-moze-podwoic-produkcje-zywnosci-w-biednych-krajach/
 • rol-nick 2012-12-10 02:40:57
  Pan Minister Kalemba ma TWARDE dowody na szkodliwość GMO. Przecież jest w kontakcie ze swoimi odpowiednikami we Francji, Niemczech czy na Węgrzech. Tam już mają dowody.
  Jest też w kontakcie z prof. z Polski w tym z PAN.

  Jest NAJLEPIEJ poinformowaną osobą w tej kwestii.

  Miejmy nadzieję, że żadne Szymańczaki, Gryny czy Twardowskie z zależnych od Monsanto organizacji nie prebiją już tego krzyku ludzi przeciwnych GMO.
 • producentka 2012-12-10 00:01:06
  Pan Minister Kalemba nie ma żadnych dowodów, że kukurydza MON 810 "nie jest w pełni bezpieczna". W ustawie o nasiennictwie nie ma nic o zakazie uprawy. Wprowadzane przez Ministra zakazy drogą rozporządzeń będą miały wyłącznie charakter polityczny, a tzw. "konsultacje społeczne", to kpiny i lekceważenie głosu organizacji producenckich. Decydujący jest tu głos takich ekspertów jak Doda, Herbuś, a nie organizacji producenckich. które są przeciwne zakazom. Już zakazy mieliśmy za komuny.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!