PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

tomasz, do kogo mówisz? I w czyim imieniu?

tak się pytam, 2013-02-09 15:53:17

Wynocha ze Szczecina. Dajcie nam normalnie żyć.

tomasz.gl, 2013-02-09 15:02:21

Kochani rodacy Rolnicy! To już nie tylko wasz strajk, ale rolników z całej Polski bądźmy solidarni. Nie chodzi tu o sprzedaż tylko ziemi obcokrajowcom. Zostaliśmy sprzedani wszyscy w Polsce konsumenci i my producenci rolnicy. Piszę ze wschodu gmina Tuczna u nas rodzi się pszenicy 2 tony/ha a u was 10 ton/ha a musimy zaorać tyle samo ziemi żeby posiać. Wyjedziemy na drogi razem z wami piszcie do wójta Gminy Tuczna .Posiadamy gorsze ciągniki od waszych, ale cel jest wzniosły ”PRZEBUDŹ SIĘ POLSKA WIEŚ”. Jedynym błędem z waszej strony, że kupiliście zachodnie traktory nabijając kieszenie tym samy koncernom co chcą kupić waszą ziemię i zapewne kupią! Bo Kalemba to mizerny minister patrząc po mi nice twarzy to jest zakłamany człowiek .Na traktory Rolnicy z całej Polski niech duch Andrzeja Leppera dokończy swojego dzieła którego mu się nie udało za życia!
Młody Rolnik z Tucznej

Młody Rolnik z Tucznej, 2013-01-07 19:54:46

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/protest-rolnikow-w-szczecinie-ciagniki-na-ulicy,1,5372900,region-wiadomosc.html

Zaostrzyliśmy protest - ciągniki przejechały przez miasto z prędkością kilku km/h, w kolumnie jechał również pojazd z obornikiem". Dodał, że w czwartek do miasta ma przyjechać pojazd z gnojowicą.

dzieje sie, 2012-12-20 01:41:41

ukasz nierobie niewiesz jakie chore mechanizmy są wykorzystywane przy kupnie ziemi przez słupy to się chłopie nie wypowiadaj albo wiesz jak to się robi i bronisz tych przekrętów bo dostałeś taki rozkaz.

Sync, 2012-12-19 10:34:00

o kurde to bambry jak by usłyszeli ze ziemia za darmo to pozabijali by sie lepiej nie mówic takich rzeczy głośno

ukasz, 2012-12-18 21:37:40

ziemia z agencji nalezy sie rolnikom za darmo!!! kazdy ile udzwignie powinien dostac.

schlossburg, 2012-12-18 21:08:29

..Do tych wszystkich którzy mają wpływ na kształtowanie ustroju rolnego:. Powinna w kraju funkcjonować agencja prowadząca skup i sprzedaż gruntów rolnych, na następujacych zasadach:. Sprzedający grunty rolne rolnik sprzedaję tylko i wyłącznie za pośrednictwem tej agencji. Agencja je wykupuje i odsprzedaje sąsiadowi rolnikowi za miedzą, w podobnej cenie, za chęcią rolnika chcącego powiększyć swe gospodarstwo, przy czym jeśli rolnik nie posiada gotówki to sprzedaje ją mu na raty.W przypadku gdy owy rolnik nie wyraża chęci do jej zakupu to agencja proponuje następnemu rolnikowi jej zakup, który ma najbliżej miedzę do owej ziemi sprzedawanej. I tak owe przepisy zasad ogólnych mogły już funkcjonować od upadku PRL.Decydenci dużo gadają o powiększeniu powieszchni gospodarstw,ale zarazem działają na szkodę polaków.W przeciwnym wypadku już to by dawno działao.

ROLNIK, 2012-12-18 18:21:11BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

R-w

 Myślałem że przekroisz te rosliny @ikcomas :)  Z tego co opisałeś to jeżeli czujesz pod palcem kolanko to się nie...

barts

Z ccc trzeba trafić w punkt i nie ma problemów, niestety aby trafić mamy też szanse na złe warunki po zabiegu przez co pozostają złe...