PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dodam że od wyceny przez ANR nadanego, słusznego rzeczoznawcy nie ma odwołania....

JKC, 2012-12-27 14:20:25

Działalność ANR jest od samego początku układem mafijnym i jak dotychczas bezkarnym. Jest to największy PASER Świata.
1. Sprzedaje kradzione
2. Co lepsze kąski sprzedaje swoim (obecnie głównie tym karmionym zieloną kończynką)
3. Mieszkania co ciekawsze, w miastach sprzedawane były pracownikom agencji lub ich dzieciom, mimo, że byli to ludzie nowi i nic z dotychczasowym rolnictwem nie mieli do czynienia.
4. Wyceny dokonują wyłonieni niby w przetargu właściwie powiązani ludzie i firmy. Wycena nieruchomości zależy dla kogo jest robiona.
5. Agencja ta będzie robiła wszystko aby jeszcze conajmniej następne 20 lat żerować na rolnictwie. Proszę sobie przypomnieć na ile lat była pierwotnie powoływana?
Wniosek jest tylko jeden:
POWINNA BYĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ZLIKWIDOWANA, A SPRZEDAŻY POWINNY DOKOŃCZYĆ ISTNIEJĄCE ORGANY ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ

Komuch, 2012-12-27 13:09:18

Sama dostałam propozycję od << kasiastego >> gościa by go zameldować u siebie albo wystąpić do ANR jako kupująca z opcja odstąpienia .. I o czym ty ANR muwisz mówiąc o swoim dobrym imieniu !!! Kto kiedykolwiek sprawdzał czy to słup kupuje czy rolnik tubylec . Śmiech ogarnia na wasze obrażania sie

terko, 2012-12-25 20:31:36

Rolnicy i Kosmal, nie dajcie się i protestujcie do końca, jesteśmy z Wami!!! W całej Polsce jest bałagan z ziemią!!

kRaj, 2012-12-25 16:32:17

w (...) kopnąć tego co rząda przeprosin, agencja to syf, matko jedyna co za dno i 2 metry mułu!!!!!! rolnicy sa oszukiwani a tu taki bedzie przeprosin szukal, co za DNO!! tu trzeba furera, to taki jeden z drugim, od razu by darli..

hakunamatatat, 2012-12-25 16:29:23

Oczywiście w ANR nie ma żadnych przekrętów no może tylko jakieś niewinne orzeszki i hektary sprzedawane za jeden tysiąc PLN tym z marszałkowskiej. Przecież to instytucja najbardziej uczciwa - poza tym, że porozdzielali sobie folwarki i teraz mienią się hrabiami (przepraszam faktyczne ziemiaństwo-bo ich tak naprawdę jest niewielu)...itd..
I tutaj należy działać w obronie tego Pana, który ma odwagę mówić prawdę o POczynaniach tych nieuczciwych !!!!!!!!!

tata, 2012-12-25 09:01:53

brać za dupe tych co pomagali w praniu brudnych pieniedzy bo tak wlasnie nalezy traktowac sprawe gdy podstawione osoby niesmierdzace kasa kupuja ziemie za kilka milionow zl,,,,niech sie tlumacza prezed urzedem skartbowym i CBA jezeli nie wygrali w totka tych pieniedzy to nalezy anulowac te umowy kupna

NAWIGATOR, 2012-12-23 13:10:35

Wielki radca - nawet nie wie, kogo reprezentuje. Napisał: "Działając w imieniu Agencji Nieruchomości Rolnej w Warszawie" - a to przecież Agencja Nieruchomości Rolnych. No chyba, że im już tylko jedna została, resztą się podzielili i zmienili nazwę, a ja czegoś nie wiem..
Takiego speca, który nie wie, kogo reprezentuje, powinni za samo to pogonić. Całe to pismo jest wobec tego nieważne - nie ma takiego "Mandata", nie ma umocowania w sprawie.

Jaś, 2012-12-22 18:34:50

Jeszcze zatrudnili radce prawnego za nasze podatki. Niech sami się prawują albo z własnej kieszeni niech płacą.

JKC, 2012-12-22 18:13:50

przeprosić to poniewski może nas rolników ,bo jemu ta ustawa na rękę ,nikogo nie sprawdza bo to nie jego kompetencje ,sprzedaje bo ludzie przenieśli zaświadczenia od burmistrza ,panie poniewski na miejscu ministra dawno bym z panem zrobił porządek ,kolesiom na załatwiał pan już dość ,i widać w ich wypowiedziach jak pana bronią ,pan poseł litwiński pan łojko następni z platformy też sie znajdą ,PSL wam nie może fiknąć bo polecom głowy,ale jak pan tak dobrze pracuje to w warszawie ciepły stołeczek koledzy znajdą ,bo my rolnicy od pana nie chcemy ziemi nawet za darmo,pana arogancja ,umilanie nam życia w kontaktach z anr,pan poprostu czuje sie bogiem bo jak taka ekipa stoi za panem nawet warszawa to co kto pana ruszy,agencje traktuje pan jak prywatną firmę.

rafał, 2012-12-22 15:47:15

Buta władzy nic więcej. Oni domagają się przeprosin dobre sobie. Bezczelnośc tej agencji a zwłasza dyrektora odziału w Szczecinie sięgneła zenitu. Staniemy za Panem Kosmalem murem.

Sync, 2012-12-22 15:30:18

W jakim Kraju zyjemy przestańcie się obrażać tylko Rządzący usiądzcie do merytorycznego dialogu i rozmawjajcie idą święta Rolnicy z Zachodniopomorskiego też chcą spokoju i sędzić je w rodznnym gronie. To idzie w złym kierunku.

Rolnik, 2012-12-22 13:08:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki-CO tu masz wyrwane z kontekstu? Chyba,że chcesz uniknąć odpowiedzialności,jak sam Kaczyński :)

men2face

11 godzin temu, jarki napisał: Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest...