PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wh5MOWKGWlo


jedyny program w którym protest był ważny

arszczecin, 2013-01-03 00:01:08

Panowie jak to ukazuje przeszłość narodu polskiego zawsze budzimy się w ostatniej chwili kiedy to nieomal że nastąpił 4 rozbiór polski przez słupów i osoby które mają układy był to jak dla mnie proces wieloletni którego nie da się tego tak łatwo powstrzymać ponieważ polskiemu rządowi to na rękę bo mają stały przychód z ziemi i nieruchomości państwowych tak więc polscy rolnicy nie mając gotówki w ręce albo chociaż wsparcia państwa ziemi nie kupi bo państwo na to wykłada a po za tym jak zagraniczny kupi to jest chociaż plon a nie krzaki na dopłaty albo ekppole koło pola konwencjonalnego co jest jak dla mnie kompletna bzdurą A ta wyprzedasz ziemi to po to aby podatek katastralny wprowadzić co nas kompletnie udupi a pozatym co tej ziemi już zostało ochłapy zagraniczni biorą tylko wielkie pola a dla nas zostały tylko poletka albo zabagnione łąki

djabelek, 2012-12-31 11:28:39

Kalemba gra na zwłokę. Też bym tak robił wiedząc że nie zmienię ustawy z założenia błędnej i napisanej po kątem gwarantowanych wpływów do budżetu.

JKC, 2012-12-31 09:27:34

TVN oglądaj jeden z drugim, będziesz jeszcze mądrzejszy.

chłopki roztropki, 2012-12-31 00:11:01

to oświadczenie jest nawet na farmerze, ale chodzi mi o to, iż resort od miesiąca nic nie zrobił, a Kalemba zamiast przyjechać z wypisaną receptą to owszem przyjechał ale z pustymi rękoma albo rękami i czego ja się mogę teraz spodziewać?

kissmy..., 2012-12-30 23:59:04

heh , tu mnie masz, kissmego też :)
no na początku stycznia się zbierze i opracuje kompromis .


mimo to
na facebuku jest: protest rolników
dużo info,
wideo, przejazdów i przygłupich wypowiedzi szczecinskich polityków zebranych w jednym miejscu

FARMER- nie zawsze artykuły , zawsze komentarze :)

XOXO

arszczecin, 2012-12-30 23:49:44

Chłopaki, to Wy nawet nie czytacie? Toż piętro wyżej jest to oświadczenie podpisane. Tyle gadacie i nie wiecie o czym? Na jakim początku stycznia? Na początku stycznia to zbierze się zespół, który opracuje prawne propozycje, w końcu stycznia mają być rozmowy.
Chyba wpadłeś w czarną dziurę arszczecin, widzisz jakąś jasność, czy jeszcze tylko lecisz? A może Kalemba wyciąga do Ciebie ręce na powitanie?

chłopki roztropki, 2012-12-30 23:25:05

kissmy na facebuku jest stronka
protest rolników
i tam znajdziesz info, podpisali oświadczenie wspólnie a na początku stycznia mają sie zebrać i wypracować kompromis


@cr, nawet w czarnej d... ;)

arszczecin, 2012-12-30 23:15:56

Coś ty wsparł? "Kolegów" to ty może i masz, ale nie tam, gdzie strajk. W Drawsku byłeś na spotkaniu z Kalembą, a gardłujesz, jakbyś Pana Boga za nogi złapał. Filmik możesz obejrzeć i tyle. Traktory pooglądaj, "politykę" to na tobie robią, a nie ty. W d... byłeś, g... widziałeś, a nauczasz.

chłopki roztropki, 2012-12-30 23:12:45

dlatego należy właśnie zacząć od optyki, a Minister Kalemba przygotował w ogóle już jakieś rozwiązania? jakieś gotowe propozycje? czy tylko zgodził się na debatę i poprzesuwał deadliny o 5 dni?

kissmy..., 2012-12-30 23:04:10

a gdybym miał wyjexxne to bym nigdzie nie pojechał i został w domu... nie???
widzisz, może i nie warto, może i nic to nie da, ale BYŁEM. Nawet jeśli nie mam nic wspólnego z anr i nie będę miał to byłem żeby " kolegów" wesprzeć. a ty ? pierdu, pierdu


SYNC, nie macie żadnego filmiku nagranego z dnia z kalembą??
ładnie zmontował i wrzucił na yt 'WŁODAR' ale tam jest więcej traktorów niż "polityki "

arszczecin, 2012-12-30 22:58:29

Tak chłopaki, od początku wiedzieliście, że nie warto: tu są wasze wpisy po rozpoczęciu strajku: http://www.farmer.pl/fakty/polska/szczecin-protestuje,40504.html
Gdybyś czytał Farmera, a nie oglądał TVN-u, nie musiałbyś jechać do drawska na spotkanie z ministrem, żeby wiedzieć, o co chodzi.
kissmy - optyka jest dobierana podczas przyjmowania rozwiązań legislacyjnych. Czas nagli.
Dobranoc, arszczecin, jutro będzie lepszy dzień.

chłopki roztropki, 2012-12-30 22:32:17

Chłopki przestań mącić boś widać że pienić lubisz a i z analfabetyzmem wtórnym przegrałeś walkę więc współczucia ci życzę.

Wskaźnik 50 ha do przetrwania to jest dobry na czarnoziemach gdzie nie trzeba ziemi tyle karmić i gdzie reszta rodziny przynosi kasę do domu z poza gospodarki (w gospodarstwie konwencjonalnym).

Nie byłoby słupów jakby nie było wyprzedaży z ANR. Przecież te 30 % też można byłoby przeznaczyć na powiększenie w postaci dzierżawy, która z kolei też jest formą własności.

ANR woli słupy z gotówką bo nie trzeba rozkładać na raty. Preferencja też kosztuje a tak mają na czysto. Sawicki od początku wiedział że tak będzie. PSL wiedziało ale dla nich liczy się poparcie elektoratu wiejskiego obdarowanego ochłapami, które będą musieli spłacać zamiast inwestować w rozwój.
JKC, 2012-12-30 22:23:05

"strajku o kupno ziemi"??
jest 14 punktów, pierwszych 4 jest odnośnie ziemi, 15 tym jest aut dyr anr. pozostaje jeszcze 10 niezwiązanych z obrotem gruntami, gdybyś był na papce u ministra to bys wiedział :)

arszczecin, 2012-12-30 22:14:26

zmiany muszą być kompleksowe i dobrze przemyślane, nie zaś doraźne, stąd należy zacząć nie tyle od przeglądu rozwiązań legislacyjnych co od doboru właściwej optyki

kissmy..., 2012-12-30 22:12:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Do wyłączenia swoich działek? Jestem w trakcie, teraz sprawa należy do wsa. 

arszczecin

http://www.farmer.pl/prawo/nieruchomosci/aktualnosci/jak-wylaczyc-dzialke-z-obwodu-lowieckiego,75957.html ktoś chętny?