PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Może następować przepylenie pyłkiem kwiatowym z kukurydzy i z ziemniaka innych upraw. I co za tym idzie, te zanieczyszczenia mogą się pojawiać w miodzie - tłumaczy Marek Sawicki. Ten pan zdaje się nie zdaje sobie sprawy z groźnych konsekwencji powstawania niekontrolowanych krzyżówek roślin o nieprzewidywalnych cechach, więc pierniczy o mało istotnym dla piernika zanieczyszczeniu pyłkiem GMO miodu. Typowe dla polityka z PSL. A może żeby temu zapobiec należałoby wytruć pszczoły środkami ochrony, którymi handluje jego rodzina i których handelek lobbuje w sejmie? Nie będzie miodu i nie będzie krzyżówek roślin - nakarmiona GMO ludzkość dzięki PSL odetchnie. Tak to burak bawi się w Boga.

elektorat, 2013-01-04 16:20:52

moim zdaniem to BARDZO MĄDRA wypowiedź byłego ministra
jeszcze tylko to zrealizować

jarki, 2013-01-04 13:05:44

Panie Sawicki. Nie możemy sie doczekać, kiedy Polska będzie wolna od Pana komentarzy i Pana hipokryzji. Pasze GMO - kukurydza MON 810 i soja odporna na Roundup, na Pana zlecenie, za duże pieniądze nas podatników była badana w Instytutach Zootechniki i Weterynarii. No i co, nie zna Pan wyników tych badań, że wciska Pan nam ciemnotę. Utajnił Pan je, bo są korzystne dla zdrowia zwierząt i człowieka? Czy może są sfałszowane?
W lipcu, przed Pana politycznym upadkiem" wysłał Pan do Brukseli zakaz uprawy GMO. Co Panu odpowiedzieli - brak podstaw naukowych. Czy poinformowano o tym opinię publiczną ?, Nie, To samo odpowiedzą teraz Tuskowi i Kalembie. Niech Pan nie triumfuje i GreenPiS też. To dopiero przegrana walka, ale nie wojna. Pana hipokryzja nie zna granic.

młody rolnik, 2013-01-04 10:16:19

Kto to mówi -człowiek który przez ponad 20 lat zasiada w sejmie ,pelnił najwazniejsze funkcje dotyczące resortu rolnictwa,czlonek wladz partii,która obsadza wszystkie instytucje rolnicze w kraju. Ile razy człowiek psl od 1989 roku był ministrem rolnictwa,kto negocjował warunki wejścia do UE.Odpowiedż jest jedna zajmujecie się panowie sobą i stanowiskami dla swich i ich rodzin,szkoda że nie ujawniono drugiej części afery posłuchowej dotyczącej pana kochanki dyr.promocji z MR to były pana efekty prawie pięcioletniego ministrowania i krycia afer kolegów z psl. Dzisiaj ma pan czas zauważyć GMO.Opinia kolegi rolnika z wielkopolski -rolnictwo w Polsce ma się najlepiej jak psl jest w opozycji.

rolekb, 2013-01-03 21:39:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Mój rzepak Rohan na dzień dzisiejszy wygląda tak  A pszenica Hondia tak

men2face

  Moj SUNDANCE stan na dzis