PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

a może należałoby taką grupę producentów chronić, bo pomimo, że nie mają na to warunków i małe środki starają się coś produkować i dawać od siebie społeczeństwu ?! - chyba że to jest szkodliwe dla innych państw unii, bo nie będą miały rynków zbytu ?! - i taka właśnie w tym zakresie jest prawda ! - a nam się ściemnia, że normy powierzchni za małe , ciekawe co by powiedziała na to locha jakby umiała mówić ?! - a gdzie tu patriotyzm narodowy ?!

rolnik, 2013-02-22 13:33:32

jarki masz racje , donek to utrzyjdupas Angli .A smierdzi wazelina az strach pomyslec co bedzie dalej.Donek POgrazy Polske i sprzeda za 1 eurocenta.

OBSERWATOR, 2013-01-13 21:51:52

no ba wiadomo Angela a my mamy jej wiernego sługę donka

jarki, 2013-01-13 12:08:46

rolnik swietokrzyskie . jakos poradzimy ,moi rodzice podczas wojny trzymali swinie w ziemiankach aby ukryc je przed niemcami , teraz unia daje dyrektywy , a kto decyduje w uni ?????

15810, 2013-01-12 20:46:52

A ja z tego wszystkiego dla poszerzenia wiedzy o Eurokołholandzie zaproponuję wejście na stronę internetową i poświęcić sobie 2 godz na wysłuchanie i obejrzenie wykładu naukowca niemieckiego badającego historię Niemiec a szczególnie Eurokołchoz w tłumaczeniu literowym na j. polski. Oto tematy:

- temat Nr 1 / 2 części/ "Dr. Rath. polityczne perspektywy UE."

- temat Nr 2 " Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i świata"

Polecić obejrzenie dalej znajomemu.
Pozdrawiam

Rolnik z Wielkopolski

Rolnik z Wielkoposki, 2013-01-10 22:07:14

wy ludzie chcecie mieć co jeść??? Niedługo wprowadzicie przepis że na jedną krowę będzie przypadać 5ha a na jedną świnię 1ha. Tak samo z dyrektywą azotanową. Lepiej sypać głupią chemię na pole które bardziej zanieczyszcza środowisko niż gnojowica albo obornik? Rozumiem dostarczyć fosfor i potas bo tych składników jest mniej w nawozach naturalnych, ale nie azot. Lepiej wprowadźcie, że obornik musi zostać przyorany najpóźniej 2 lub 3 dnia(po rozwiezieniu, we mnie aż coś się gotuje jak widzę, gdy obornik leży tydzień na polu albo więcej), a płynne nawozy naturalne za pomocą aplikatorów doglebowych. Po za tym nawozy naturalne wprowadzają jeszcze do gleby suchą masę która dodaje próchnicy w glebie, a polskie gleby są ubogie a nawet zaryzykuję powiedzieć, że bardzo ubogie w próchnicę.

abs.tech.rol., 2013-01-10 21:33:27

Popieram przedmówce niech się zajmą warunkami w jakich ludzie żyją! Te ich działania mają jedno obłupić polskiego rolnika z dopłat banda psl-owskich speców od rolnictwa!!!!

Obiektywny, 2013-01-10 20:31:05

A czy ludzie mają dobrostan ,czy mają za co ;żyć ,ogrzać mieszkania ,kupić leki etcetera .Tego w dyrektywie Eurokouchozlandu nie ma .Zajmujcie się dalej bzdetami to będziecie jeść bruk. A tak gwoli prawdy to pod względem biurokracji ,wymyślanych norm,pseudoprzepisów Polska zajmuje 1 miejsce w świecie .Utrzymujemy urzedników a rolnictwo i tak się stacza do średniowiecza .

Immunodepresant, 2013-01-10 19:27:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko