PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jak przyjdzie chiński badziew np. łańcuchy to po prostu nie biorę, i tak przesyłają to po między sklepami. Do zagranicznych jest trochę części eksploatacyjnych i roboczych konkurencyjnych cenowo do serwisów fabrycznych. Do dużych ursusów części wychodza taniej bo daja jeszcze rabat. Biedronka też jest portugalska i nikt nie krzyczy bo dużo rodaków pracuje, podobnie w oddziale polskim greene.
Duży plus że asortyment można przejrzeć on-line na stronie sklepu.

Aha wszystkie filtry do NH są chińskie więc lepiej kupić taniej po za dealerem.

JKC, 2013-01-18 23:28:27

Największym kitem w ofercie Grene są wszystkie części i podzepsoły sygnowane logo "Steel Power", szajs nieprawdopodobny. Ceną też są mało konkurencyjni. Ale niestety robię tam zakupy bo czasami tylko tam mogę szybko kupić potrzebne części (sprawdzanie dostępności części on-line na danym sklepie).

Krzychu, 2013-01-18 15:52:39

sierpień zeszły rok, ani agroma ani greene nie mieli siatki do pras, nie tyle w sklepie co w magazynach. greene zamawia mi na jutro 6 rolek, plus inni chcieli, przychodzi 2.

arszczecin, 2013-01-18 14:20:02

artykuł jest chyba troszeczkę sponsorowany, gdyż o kokosach się nie traktuje, a publikują go chyba na wszystkich portalach, co ciekawe grene inwestuje nawet w małych miejscowościach a agromy się wykruszają, z jednej strony jest to pozytywne zjawisko, bowiem grene ma lepsze zaopatrzenie, ale z drugiej strony drenuje kieszenie

kissmy..., 2013-01-18 14:03:41

Gdy bym ja zarządzał tym portalem, to tego kto dał taki tytuł tego artykułu wyrzucił bym z pracy. Taki tytuł to czysta kpina. Nie rozumiem jak tak dobry i popularny portal i gazeta może dawać takie tytuły. Tytuł jest co najmniej nieodpowiedni i nie pasuje do artykułu. Jeśli na wsi można zbić kokosy to proszę bardzo. Niech Grene założy we wsi, w której ja mieszkam, gdzie dom od domu kilometr i 5 rolników na krzyż i niech robi kokosy. Zapraszam

Adam, 2013-01-18 13:38:10

Wpuscili do Naszego kraju Duńczyków, jak by w Polsce Agromy nie było. A Grene łupi rolników, bo ceny maja wyższe niż w innych prywatnych sklepach, a towar gorszy, bo w większości chiński. Ale ładne budynki, na ogół spore zaopatrzenie przyciąga naiwnych ludzi, a zyski idą do Danii. Nie długo wszystkie pieniądze Polaków wyjadą za granicę.

Adam, 2013-01-18 13:32:35

zmieńcie tytuł plis

arszczecin, 2013-01-18 09:57:55

Dobry sklep z dobrymi cenami a dla gorliwych rabat. ( artykuł kryptoreklama )

JKC, 2013-01-18 09:28:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko