PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

póki co, trzymać za jaja, bo wam cycki dorobią i kazaczoka każą tańczyć. już nie raz tak było.

dobra rada, 2013-02-04 11:06:21

@do mój głos się liczy nie wprowadzaj ludzi w błąd dopłaty uzupełniające będą z modulacją jeszcze nie wiadomo po co straszyć że będzie tylko 650 do ha

thug, 2013-02-01 21:37:56

a pierw chcieli pracy i chleba ale jak widać apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz chcą jeszcze pieniędzy

ukasz, 2013-02-01 21:16:17

opodatkowanie dopłat bezposrednich bzdura. Wprowadza podatek na bank bemda czesac z duzych gospodarstw ile sie da po przez modulacje i podatek a zlikwiduja rodzinne małe do 15 ha gospodarstwa. TAka jest polityka naszego rzadu. i ci daja takie protesty tyle tys hektarow sprzedane i nic rzadna telewizja nie powie o tym. Juz dawno ciagniki powinny stac na wiejskiej ale gdzie rolnicy sie boja bo zabiora dopłaty. A tu trzba postawic na swoim. Sprzedadza ziemie i na koncu nas chłopow bedziemy robic u niemca czy holendra! Dale podpisujcie uchwały ugody i porozumienia a donek kaleba bronek nawet słowa nei powiedza na ten temat ze cos robia w tym kierunku NIC. CZekajmy dalej!!!

prokamilmalegospodarstworolne, 2013-02-01 19:40:46

Mylisz się @mój głos się liczy podatek dochodowy wprowadzą z miłą chęcią, na dodatek wprowadzą takie zapisy że w dłuższej perspektywie wykończą średnie gospodarstwa. Szykujcie się na opodatkowanie dopłat bezpośrednich. W jednej sprawie masz rację ale nie dokońca, nie będą płacić podatku mali rolnicy do 15ha a to stanowi jakiś milion gospodarstw.

Podatek dochodowy latem gdy będą żniwa, 2013-02-01 15:49:02

Trzeba walczyć o swoje bo rząd chce nas poświęcić byle by tylko przyklepać budżet. Już wiadomo, że dopłaty w przyszłym roku nie będą powiększone o płatności uzupełniające jak to jeszcze było w tym roku dodatkowo obowiązywać będzie modulacja 10% tak więc dostaniemy jakieś 650 zł do ha. A z podatku dochodowego to planują jak tu się sprytnie wykręcić po tym jak obliczyli że 98% rolników nie zapłaci nic.
Pozdrowienia dla wytrwałych

mój głos się liczy, 2013-02-01 14:53:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Czyli dałeś te 45g naraz czy zamierzasz to podzielić  Też rozważam bor tylko czy w tym mokrym roku ??

jarki

15 godzin temu, miwigos napisał: Przypomnij  w czym miałem racje Pisałeś gdzieś że lepiej susza jak za mokro