PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

prokamil, prawo nie jest takie złłe bardzo, tylko anr z niego niekorzystala ( odkup kazdej ziemi w pl ) a herr dyrektory maja wywalone na wszystko. jeden z zastepcow startuje na fotel dyr :)

arszczecin, 2013-02-05 22:44:20

tylko zmiana prezesa anr i co to załatwi?? a reszta urzednikow zostaje ba prawo nie zmienione. nie wspominajac o rownych dopłatach. parodia nic nei robic niech tusk rosprzeda polske.

prokamil, 2013-02-05 22:29:35

@west oprócz tych 4 punktów wszystko jest na etapie negocjacji, dalszej lub bliższej. zmian personalnych nie udało się załatwić bo ani poniewski nie odszedł z anr, ani gila z koszalin nie wypier ani drugiego zastępcę spod szczecina nie pogonili.
z tego co wróble cwierkaja protest ma być " zawieszony" ( nie wiem jak to ładniej napisać) do momentu realizacji tych 14 punktów, więc oficjalnie potrwa on nawet np rok ( pewne zmiany wymagają czasu)
zapraszam na protest rolników na facebooku, admin się stara mocno. :)

arszczecin, 2013-02-05 19:30:34

Przecież nic nie załatwiono poza zmianami personalnymi w ANR. Odwoływanie przetargów nie załatwia sprawy słupów. Pozostałe postulaty na poziomie obiecanek.

west, 2013-02-05 16:41:29

Moim zdaniem protest jest konieczny,aby nagłośnić sprawy rolnictwa.Przeciętny obywatel nie ma pojęcia o pracy rolnika.Widzi tylko jego traktory i samochody i to,że rolnik bierze dopłaty-myślą jeszcze,że co miesiąc tak jak pensje lub emeryturę !

ekojajo, 2013-02-05 16:13:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Czy ja wiem czy odpuszczą, znów ma być mrozki i wegetacji nie ruszy w marcu. Jakoś kiepsko widzę żeby rzepak miał zakwitnąc naa...

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...