PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

a czy ktoś policzył ile nas kosztuje utrzymanie tej szkodliwej Agencji w skali całego kraju od chwili jej powstania. Do tego należy doliczyć wartość szkód jakie poczyniły decyzje prezesów i z Warszawy i biur terenowych. Był kiedyś PFZ i gminy nim zarządzały i tak trzeba było zostawić. No ale trzeba było kilka tysiecy posad dla swoich stworzyć, no i tak to idzie w naszym biednym kraju

rplnik z Polski, 2013-02-26 18:51:37

jeszcze jedno,od lat z anrem/awrsp można połączyć trochę zmodyfikowane przysłowie, pokaż mi pracownika anr, coś się na niego znajdzie ...
tego ustrojstwa już dawno byc nie powinno.
paniał??

arszczecin, 2013-02-21 16:57:13

rusycyzmy?? nie wiesz że my tu w zachodniopomorskim jesteśmy już od mieszka...
on nie został usunięty bratku, jemu zmienili tylko stanowisko, poprostu trzymie kogoś za jondery i nie puszcza.

co do zmian, uzyskaliśmy jeszcze blokadę sprzedaży gruntów wraz z dzierżawą

arszczecin, 2013-02-21 16:52:04

No obejrzałem i przyznam, że jestem zaskoczony, że odnajdujesz to jako argument popierający twoje zdanie. Dotąd myślałem, że ten czlowiek został usunięty z OT ANR w Szczecinie ze względu na zaniedbania związane z przetargami, a tymczasem ktoś, wg starej sowieckiej zasady: "znajdź mi człowieka, a pargaraf zawsze się znajdzie" upolował Pana Poniewskiego w związku z doniesieniami pracowników nt. mobbingu. Niewiele się tam u Was zmieniło na Zachodniejpomorszczyźnie :)
BTW skąd u Was takie rusycyzmy: "pasmatryj" ? Pozdrawiam

B2R, 2013-02-21 16:43:35

PANOWIE, nasz kolega o nicku B2R, lub born 2 roll napisał
"zwłaszcza, że ANR na pewno nie uda się przed sądem wykazać złamnania prawa przez tego człowieka i będzie musiała mu jeszcze zapłacić odszkodowanie za nieuzasadnione zwolnienie (kolejny koszt dla podatników, ale nie dla rolników)."

więc w odpowiedzi, ja ci wkleje linka:
pasmatryj,
http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=96548

arszczecin, 2013-02-21 15:20:54

Przepraszam wszystkich za to kopiowanie. Nie mam pojęcia jak to się stało. To nie było celowe i nie próbuję nikogo zagłuszać, choć mogło to tak wyglądać. Jeszcze raz przepraszam.

B2R, 2013-02-21 09:05:28

Młode chłopaki. Dobrze synów wychowaliście. Dadzą rady.

chłopki roztropki, 2013-02-20 23:07:20

posmatryj tu
http://www.youtube.com/watch?v=zDoLtpPZXU8

najlepszym komentarzem wczorajszego dnia, była sytuacja gdy nie dostaliśmy sie do wojewody, przez blokade policji , była "wspolna" fotografia z bramkarzami :) ( gdzeiś fotki na gazecie są )
po prostu absurd gonił absurd

arszczecin, 2013-02-20 22:28:59

Ja tylko chciałem, żeby tego protestu nie rozmyli w jakichś wiecach - żebyś się (i inni) nie dali złapać na pozory i skłócić. :)
Kosmala doglądajcie, podobno chory

chłopki roztropki, 2013-02-20 22:10:00

chłopki roztropki dzisiaj powtórki z rozrywki nie robimy co?? :) o co poszło nam ostatnio?? :)
ukaszu , pozabierać pozabierać hehe

arszczecin, 2013-02-20 22:06:52

A tyle się musiałem nagadać... Dziękuję, arszczecin i Tobie, żeś poszedł. Ja nie mogłem...
Dajcie radę!
http://www.farmer.pl/komentarze/artykuly,40960.html

chłopki roztropki, 2013-02-20 21:14:45

zabrac im te traktory na poczet kary

ukasz, 2013-02-20 21:07:02

jarki, pierwszy mój komentarz odnośnie tego strajku był negatywny. byłem w szczecin, stwierdziłem ze mało ludzi ze to ze tamto. myślałem ze tam będzie z tysiąc osób. było ze 100- 200. po jakimś czasie pojawilen się w szczecin ponownie, pochód się skończył , trwają rozmówy, pada hasło ze dziś dyżur ma ten powiat, jutro inny, a pojutrze mój. ktoś tam mówi ze mój powiat leci w uja. pytam się o co chodzi, okazuje się ze przewodniczący izb, obiecuje ze ktoś od nas będzie, za pięć dwunasta dzwoni ze nie udało mu się nikogo zebrac ( 5-10 osób na dyżur 24-12 godzin) . okazuje się ze przewodniczący do nikogo nie dzwonił, a jest za pozostawieniem dyrektorów na stanowiskach ( ta sama przynależność partyjna :)). stwierdzam ze będziemy. przez sobotę i niedzielę dzwonię po ludziach, wielu miało poglądy łukasza, nie moge fajny film leci, wielu nie mogło, ale reprezentacjie powiatu wystawilismy :)
ogólnie z powiatu protestowało czynnie ok 50 - 70 gospodarstw, wielu tych małych nie było zainteresowanych w ogóle, większą część średniej wielkości rolników już jest w ekoczymśtam, więc są za pozostawieniem stanu rzeczy, wielu nie wychylilo nosa z domu bo " na dniach " mają wykup dzierżaw i balo się ze anr zmieni im warunki wykupow, oceniam ze protestem interesowali się głównie młodzi, chcący się rozwijać, wielcy nie reagowali.
problemem lokalnych przejazdów tzw akcja traktorem po zakupy była sprawność techniczna pojazdów ( podczas któregoś wyjazdu było tylko 3 maszyny, ale akurat zrobiły nie ziemski problem, powpadaly dopłaty i ludzie nawozy rozladowywali ) , wielu w tym jo, nie mogli " do tesko" przez to wyjechać.
ogólnie oceniając, czas trwania protestu ukazał ze problem jest znaczny, ze nie damy się zmarginalizowac, to ze żadne polityczne mordy nie dopchaly się do szeregów też należy zaliczyć na plus.

a już najlepsze było , gdy piechociński będąc w szczecinie stwierdził se z rolnikami się nie spotka bo to polityczny protest, a na drugi dzień protest rozlal się po całym województwie :)

minusem dla " elit" szczecina, województwa, był brak jakiejkolwiek reakcji na ten protest , wystarczylo powiedzieć głośno , marszałku, wojewodalo, jest grudzień, okres przedświąteczny, ci rolnicy to tez ludzie, mają rodziny, pozwólmy im spędzić świata z rodzinami, tego nie było , pokazuje to poziom tych elit politycznych, i społecznych, i podejrzewam ze to było też siłą szczecina podczas tych świat ( bo wtedy głównie oni byli przy proteście, ) przypuszczam też ze "władza" wzięła nas na przeczrkanie, ze święta, ze skończy się itp .
szczecin dał siłę dla całego regionu w tamtym czasie. kończąc, wielkie dzięki dla wszystkich którzy wytrwali, dla tych co to zorganizowali, logistyczne było ciężko, dla tego co organizował traktorem po zakupy u mnie szacunek, grzesiek dzięki tobie :),
dla reszty, Panowie, my damy radę i się nie poddamy .
protest trwa, ewoluje...

arszczecin, 2013-02-20 20:45:02

ANR już dawno powinno nie być, gminy też by sprzedały, ANR to przechowalnia dla byłego kierownictwa PGR.
media pokazują to co PO zaakceptuje.
A Leppera to brakuje.

max, 2013-02-20 19:45:37

@arszczecin obejrzałem filmy na yt powiem Ci że wielki szacunek dla Was za wytrwałość
mam nadzieję że będzie z tego ziarna plon

jarki, 2013-02-20 19:29:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wągrowiec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Wągrowiec rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wapno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

To @Pałuczanin81 miałeś racje, pytałem się swojego dostawcy śor to powiedział że ma obowiązywać, a w zasadzie to już obowiązuje bo od 1 stycznia...

jarki

Tak wszelaka  mała energetyka jest wskazana pod warunkiem że się opłaca Mówię tu o opłacalności bez dotacji=korupcji