PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

PAN PIETRZYKOWSKI NIE POWINIEN JEDNAK WYCHODZIĆ PRZED SZEREG I KOMBINOWAĆ BEZ POROZUMIENIA Z GRUPĄ,BO ROZMYWA I SZKODZI CHYBA ŹE MA W TYM INTERES WTEDY BYŁOBY TO POŻAŁOWANIA GODNE ALE ZROZUMIAŁE.ŽADNE OGŁUSZANIE PO PODCIĘCIU. ŻADNE WZORCE Z NIEMIEC ITD. TU JEST POLSKA,SYTUACJA JEST SZANTAŽEM ALE BEZ PRZYMUSU WIĘC O CO CHODZI?

Anna Chodakowska, 2013-12-04 21:07:06

dajcie spokój myśliwym w temacie uboju rytualnego. tego nam jeszcze brakuje by zakazali polowań .to nas dziki zjedzą. koledzy rolnicy popatrzcie już 3 miesiące mineło jak nie ma ustawy bo nasi miłościwie nam panujący nie potrafią uchwalić małej ustawy , a pamiętacie jak w zeszłym roku wprowadzali modulacje , całą ustawe z całym procesem legislacyjnym i konsultacjami społecznymi przeprowadzili w tydzień . bo jak zabrać to umią szybko przeglosowac .

W-11, 2013-03-27 15:42:12

No własnie a co z polowaniami może by tak każdy myśliwy wpierw strzelał z paralizatora, a potem dobijał ze sztucera bo w przeciwnym wypadku polowanie będzie bardziej niehumanitarne niż ubój rytualny ale panowie sędziowie to w 90% myśliwi powinni sami sobie zakazać tego procederu. A z Polski zrobić wielką hodowlę dzikich zwierząt bez prawa zabijania, a i jeszcze co z wilkami, niedźwiedziami rysiami itp. czy ich sąd powiadomił że ich działania są bezprawne jak zaczynają konsumpcję od brzucha żywej np sarny- obywatele mięsożercy czas przejść na dietę wegetariańską! Tylko czy w takiej sytuacji wystarczy nam trawki?

Polak 1, 2013-03-27 15:00:58

Polowania są dozwolone bo chodzą na nie liderzy partii którzy są przeciw ubojowi rytualnemu.W lesie zabija się jelenia z "zaskoczenia"pod warunkiem że nic się nie piło przed polowaniem.Jak się wypiło i się dobrze nie trafi to jelań umiera w krzakach w męczarniach.Tylko,że to jest dozwolone bo przecież płacą składki.!!!

mariusz, 2013-03-14 19:00:08

A co z polowaniami

benefit, 2013-03-04 16:28:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

koziel.wojciech.86

Witam, mam problem z moim wałem napędowym i szukam jakiś sprawdzony i profesjonalny serwis wałów napędowych w krakowie Zależy m...

ikcomas

U mnie beton, co spadło w nocy to już znaku nie ma, teraz słonecznie no i znowu wieje