PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dlaczego zawsze oszustwa na żywności wychwytują kontrole weterynaryjne za granicą a w najlepszym wypadku telewizja albo prasa? A kto odpowiada za kontrolę weterynaryjna w Polsce? Czy przypadkiem nie najważniejsza od zawsze "rolnicza" partia? Jak dopuszczacie do oszustw, bo kolesie muszą mieć stołki, to się potem chłopy nie dziwcie,że nikt waszej żywnosci nie chce kupować.

17928, 2013-03-13 09:36:45

Małe ubojnie masarnie trzeba było pozamykać by takie szuje mogły robić tzw. interesy.Rolnik nie może zabić świni bo ma kupować badziewie z ich firm,gratuluje urzędasom.
Musimy zjednoczyć siły by nie rządzili nami gamonie.

VIOLA, 2013-03-12 16:44:34

Ten zakład powinien być natychmiastowo zamknięty a kierownictwo winne temu procederowi surowo ukarane z dożywotnim zakazem zajmowania kierowniczych stanowisk, no i przepadek mienia uzyskanego z przestępstwa,bo ja uważam taki proceder za przestępstwo, koniec kropka. Dopóki nie będzie się radykalnie napiętnować takich zachowań, dopóty chamstwo i złodziejstwo nie będzie wyplenione.

Nina, 2013-03-12 15:54:49

I naturalną koleją rzeczy z powodu przekrętów jakichś tam sk**wieli z niewiadomo skąd, tracimy na tym my - ROLNICY!!! A taka firma co najwyżej dostanie karę grzywny kilka tysięcy, a MY odczuwać to będziemy przez kilka lat!!! Ale kogo to obchodzi.

leśny, 2013-03-12 13:28:30

to woła o pomste do nieba co to za dziki kraj aby dla zysku władzy pieniędzy truć własny naród małe dzieci a ukarany napewno za to będzie jakiś pionek rzygać się chce

mały przedwojenny rolnik, 2013-03-12 11:25:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

witch5

@jarki Też stosuję MgS . Ten z Siarkopolu jest super ostatnio przywieźli mi z nadrukiem Fosfory Gdańsk na bagu to niech go cholera weźmie .

Pałuczanin81

@lokizom-na 5 listopada-TU opady śniegu przewidują.U Ciebie cieplej

lokizom

Najgorsze jest to ze nie ma wogole słońca w październiku. Zboże siane miesiąc temu ma 2-3 liscie i nie zacznie sie krzewic