PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

kiedy do tych chciwych cwaniaczków dotrze, że żaden żyd i żaden muzułmanin nie kupi u nich grama mięsa, dopóki będą dodawać do niego świninę (a może i mysinę, szczurzynę i psinę), mięso zepsute i śmierdzące oraz padłych i chorych zwierząt

korusiu, 2013-03-20 16:26:05

Do Tomasza , co tu duzo politykowac "klijent placi -klijent wymaga'' , a wiadomo , ze zydzi i arabowie maja kase i jak nie my toznajda sie inni co im sprzedadza towar po uboju rytualnym.To tak wyglada jakby w tych krajach nie bylo ekologow , a tylko w Polsce. Ci w Polsce sa na utrzymaniu zachodniej konkurencji , a my sobie sami kopiemy dolki pod nasza produkcja rolna!!!

OBSERWATOR, 2013-03-14 10:21:24

Dla zachodu polski rolnik to zaraza, która pasożytuje na milionach hektarów ziemi w środkowo-wschodniej Europie. Od kilku lat pryskają tę zarazę opryskiem o nazwie "UE WPR" ale zaraza jeszcze żyje. Zarazę więc trzeba wytłuc innymi sposobami! Mamy tego kolejny przykład.

POLAK, 2013-03-14 10:10:17

Nie będzie podatnika nie będzie kasy z podatków najpierw wieś dostanie a potem miasto i ch uj krew zalewa człowieka jak po 3 latach od inseminacji do sporzedaży dostaje mniej bo bo temu nie staje ten miesza ten doniusł nie zatwierdził kur wa jak ja bym w swoje ręce złapał zaduził bym gnoii }:)

Lewar, 2013-03-14 10:03:57

Komu zalęzy na tym zeby wykończyć polskie rolnictwo i polslkie zakłady a no temu który pózniej bedzie sprzedawał do polski bo w Polsce rolników juz nie będzie

dominika, 2013-03-14 08:13:44

Ludzie LUDZIE koniec Polskiego rolnictwa jest bliski nikt za darmo robić nie będzie świnie, bydło, mleko, zboża, nie ma spożycia wewnętrznego nie ma oksporu (...) blada, krzaki, stadniny koni czarnych złodzieii pozostaną w pollsce nic wjęcej pozdro 600 }:)

Lewar, 2013-03-14 06:53:12

hodowcą odcinano 1grosz na promocji wołowiny dzięki czemu zdobywali przez parę lat możliwość zbytu wołowiny na rynki zagraniczne teraz przez ustawę która zakazuje uboju rytualnego wszystko to tracimy a politycy nic z tym nie robią nie dbają o polskiego rolnika.Cały czas chcemy dogonić np. Niemcy czy Francji tam taki ubój jest i nikt nie opisuje ani nie nagłaśnia tego żadna telewizja obrońcy praw zwierząt itp.Teraz na tym wszystkim cierpią hodowcy bo ceny idą w dół jest szansa to trzeba rolnikom dowalić a nasze państwo nic z tym nie robi bo i po co lepiej grać w tablet i siedzieć z założonymi rękoma a kasa i tak będzie w portfelu a my musimy to wszystko sami zaplanować , wypracować ale nie mamy pewności że dostaniemy za to godziwe pieniądze.

hodowca, 2013-03-13 22:00:10

Notorycznie czytam komentarze braci rolników
i muszę powiedzieć ,że rzadko sie mylą w swoich ocenach.Ale kogo to obchodzi ,że naród na wsi cierpi.A jeszcze wymyślają /a oni mają dopłaty z unii/...A ja sądzę ,że nie jeden rolnik
w ciemno wziąłby premie np. z Orlenu i nie musiał mysleć o pogodzie zdrowiu zwierząt,komu sprzedać ciężko wypracowany plon by mu zapłacono itd.
Są w kraju mądrzy ludzie ale partyjniactwo jest na pierwszym miejscu - fachowość to drugorzędny temat dla rządzących.Nóż otwiera się w kieszeni...

VIOLA, 2013-03-13 19:16:47

Za rządów PO w Polsce to tylko cwaniacy ,złodzieje i urzędnicy są bezkarni.Prawo jest dla przeciętnego i uczciwego obywatela ,którego zawsze można opodatkować kolejną danina.ŻENADA

Oywatel Piszczek, 2013-03-13 17:22:27

Dla mnie rolnika, najważniejsze jest aby to co wyprodukuję sprzedać za godne pieniądze. Żeby nasz towar sprzedać za godziwe pieniądze, martwić się powinni nasi włodarze. Po to są wybierani, bo z własnej woli startują w wyborach i zobowiązują się aby zadbać o społeczeństwo.
Ale prawda jest taka, że Ci włodarze to darmozjady. Przyczepią się do stanowiska i jak świnie, bez żadnego honoru i odpowiedzialności za swoje czyny!!! Przyzwyczajeni do tego, że na Państwowej posadzie to wszystko można. Wiadomo, w prywatnym przedsiębiorstwie taki Kalemba dostał by kopa w dupe i pracy by nawet nigdzie nie znalazł.
Ale z Pańtwowych pieniędzy łatwo żyć.
Ludziom żyje się gorzej, nic na lepsze nie idzie. Kalemba i cało to PSL to powinno przeprosić Polskich Rolników za to, że nie nadają się do niczego.

Adam, 2013-03-13 16:23:51

Pamiętajcie stare przysłowie " Od myszy po cesarza wszyscy żyją z gospodarza"

opolskie, 2013-03-13 16:04:22

jak zwykle stracimy my rolnicy dzięki ekologą tam gdzie powini być to ich nie ma no i są dotowani ciekawe przez kogo

paweł, 2013-03-13 15:30:37

tomasz, byki jebly o 2 zeta, a ty potolisz politycznie i narodowościowo. Yeewopie

arszczecin, 2013-03-13 15:07:25

do Tomasza: Z choinki się urwałeś? Na zakazie w Polsce zarobią inni! O co Ty walczysz człowieku? O to, aby rynek przejeli Włosi czy Francuzi? Nie znoszę głupopty pseudoekologicznych matołków. Tawariszt Lenin nazwałby Was porzytecznymi idiotami.

Zorro, 2013-03-13 14:56:05

A odkąd wam gnidy zależy na polskich rolnikach.Tu jest Polska nie izrael (celowo z małej) .Chcecie uboju rytualnego to sobie sami na pustyni hodujcie zwierzęta a nie narzucajcie całemu światu waszych tradycji czy wymagań .Tak możecie robić u siebie w izraelu a nie w Polsce ,gdzie jesteście tylko GOŚĆMI.Kalemba to zdrajca ,lobbuje na rzecz izraela .Wkrótce odezwą się następni zdrajcy ,lobbujący na rzecz nie swojego kraju. Zaraz będą straszyć ile to miejsc pracy zlikwidują .Gnidy zasłaniają się dobrem rolników i pracowników zakładów mięsnych.

Tomasz, 2013-03-13 14:42:26BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... u mnie wilgoci jeszcze wystarczająco... dobrze że nie pada to chociaż się porobi opryski w oziminach, truskawkach itd...w przyszłym tygodniu...

miwigos

DELARO + VARIANO na hektar 339 zł netto,na T-3 tebukonazol pójdzie